מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעול לדלת אש

בכל מבנה גדול, החל ממוסדות ציבוריים, מסחריים, עסקיים וכן מבני מגורים חדשים, צריך שיהיו מותקנות דלתות אש. הכוונה לדלתות דרכן ניתן להבריח אנשים במקרה של אש. אלו דלתות חסינות שמונעות כניסה של האש למקום ולשם יופנו כל האנשים במבנה. התקנת דלתות אש היא אחת התקנות המוכרות ביותר בתחום של בטיחות והכרחיות לצורך קבלת אישור להפעלת מבנה מכל סוג וסדר גודל שהוא.

כל דלת אש צריכה לכלול מנגנון מותאם. מדובר על ידית פנימית שעובדת בעזרת הורדה מהירה שלה, כשהידית מתחברת אל משקוף הדלת באמצעות מנעול דלת אש הכולל לשון אשר נכנסת אל חור במשקוף. מדובר על לשון מתגלגלת אשר ברגע שמורידים את הידית, אז הלשון משתחררת ואז הדלת נפתחת, ברגע שהידית חוזרת אל מקומה, הלשון שוב נכנסת אל החור.

כמו שכחשוב להתקין דלת אש במבנים שמחייבים זאת, כך נכון להתקין מנעול מותאם לדלת, הרי אף אחד לא היה רוצה שבעת שריפה, יהיה צורך להתחיל לשחק עם הידית ועם המנעול. חשוב לומר עוד, שהדלת לא אמורה להיות נעולה כלל, כך במקרה חירום, יהיה ניתן להשתמש בה באופן מיידי.

מנעול דלת אש

מי מבצע התקנת מנעול דלת אש

התקנת מנעול דלת מתבצע על ידי מתקיני הדלת עצמם, אך כל מה שכרוך בתחזוקה של המנעול, זה בידיים של פורץ מנעולים. לכן יש להזמין פורץ שמכיר את הנושא היטב ויודע כיצד לתפעל מנעול דלת אש. עליו להבין כיצד המנעול עובד, כיצד יש לתקן אותו במידה והוא מתקלקל ואיך אפשר להחליף אותו במנעול אחר, במידה והמנעול כבר איננו פועל כנדרש.

פורץ מנעולים אשר מתמחה בהתקנה ותחזוקה של מנעול דלת אש, הוא אבישי כהן. מדובר במנעולן בנגב אשר מתמחה בעבודה של פריצת מנעולים, התקנה ותיקון. לאבישי למעלה מעשרים שנות ניסיון והוא תמיד שמח לספק שירות מקצועי ללקוחותיו. ניתן לפנות לאבישי דרך האתר, במייל ובטלפון. הוא ישמח להגיע בהקדם על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר כפי שמצפים ממנו.

להצעת מחיר אודות התקנת מנעול דלת אש

צור קשר