מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מהו מנעול ביונט?

היום כול אחד יהיה מעוניין למגן ולהגן על הבית שלו שמכיל את כול התכולה ואת הרכוש היקר מכול. בבית שלנו אנחנו שומרים על המשפחה, על הריהוט ועל הרבה חפצי ערך כמו תכשיטים מוצרים יקרים ועוד. בבתים פרטיים, דירות קרקע או בדירות קומות ראשונות, יש הרבה חלונות הזזה שאותם חשוב למגן. שאם אתם נוסעים או אינכם נמצאים בבית יש סבירות שבמידה ולא מיגנתם את החלונות תהיו חשופים לפריצה וגניבה בביתכם.

לכן אל תהיו שאננים ותעזרו במנעולים שהם ייחודים לחלונות הזזה שיסייעו לכם בדיוק במצב זה, היום ההמלצה הגורפת היא "מנעול ביונט", מדובר במנעול אמין ואיכותי שמותקן על החלון ולא מאפשר פתיחה.

מנעול ביונט לחלונות הזזה

מנעול זה הוא ייחודי לחלונות הזזה והא יעניק לכם את כול הביטחון שלו אתם זקוקים. במידה ותיגשו למנעולן או תזעיקו אחד כזה. הוא ימליץ לכם על סוג מנעול זה שמתלבש על החלון. המנעולן יכול להתקין עבורכם את המנעול על החלון או להדריך אתכם כיצד לעשות את זה. חשוב לא לחסוך כסף במצבים אלה ולבצע את המיגון הטוב ביותר שיחזיק לאורך שנים. 

איכויותיו של מנעול ביונט

מדובר אם כן במנעול שהוא מנעול איכותי ומאסיבי, מתאים למרבית סוגי החלונות ולרבות חלונות הזזה. הוא מקבע את החלונות באמצעות פין נעילה ממתכת ובדרך זו הוא מונע כול פתיחה של החלון. רמת המיגון  לפי המדד הבריטי הוא - 5,  ויש לפחות עשר שנים של אחראיות על המנעול לתפעולו התקין.  במידה והחלטתם לרכוש אותו ולהתקין לבדכם. המנעול מגיע כסט עם כול הברגים והאביזרים שלו וכן המפתחות וכו', גם הוראות ההתקנה הנדרשות יהיו כלולות בסט. חשוב לציין שיש שממליצים על מנעולן מוסמך שיבוא להתקין את המנעול, שכן מדובר במנעול מעט מורכב.

צור קשר