מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעולן מומחה לדירות סטודנטים בדרום

לסטודנטים יש אורח חיים עמוס מאוד. הם צריכים להתמודד עם מבחנים ועבודות, תוך נוכחות מלאה בשיעורים ופעמים רבות לשלב גם את כל אלו יחד עם דאגות פרנסה ועבודה במשרה מלאה או חלקית. אורח החיים התזזיתי הזה גורם להם להיות בתנועה מרבית שעות היום ולעבור מספסלי הלימודים אל הספרייה, משם אל מקום העבודה, חזרה למוסד האקדמי ובסופו של דבר אל המעונות או הדירה ששכרו. לכן, זה אך טבעי שיקרו מצבים בהם ברע של חוסר תשומת לב, ייאבדו המפתחות לדירה ויהיה צורך במנעולן שיפרוץ את הדלת.

נתקעתם מחוץ למעונות? הזמינו פורץ מנעולים מקצועי

מנעולן סטודנטים בדרום הוא הפתרון למצבים האלו ולכן, אם אתם זקוקים לשירות של פריצת מנעולים, אל תהססו והזמינו מנעולן ברגע שאתם מבינים שאין לכם כיצד להיכנס לדירה. אין טעם להשתהות ולהתחיל לחפש את המפתח בכל המקומות שהייתם בהם, משום שלרוב סדר היום העמוס של הסטודנטים מביא אותם להיות בלחץ זמן והצורך העיקרי שלהם הוא להספיק להגיע בזמן לשיעור או למקום העבודה. שירות של פריצת מנעולים יביא עד אליכם פורץ מנעולים מקצועי, שלרוב יפתור את הבעיה במהירות, כך שלא תצטרכו להתעכב משמעותית בדרככם אל העיסוק הבא שלכם באותו יום. מכיוון שאזור הדרום ידוע במוסדות האקדמיים הנמצאים בו וריכוזי הסטודנטים הגבוהים, סביר להניח שהזמינות של המנעולן תהיה גבוהה והוא יגיע אליכם תוך זמן קצר.

פורץ מנעולים מעניק גם שירות של החלפת מנעול בדלת

במקרים בהם יש צורך בהחלפת מנעול בדלת, רצוי שמנעולן מקצועי יבצע את העבודה. פריצת דלתות, מקצועית ככל שתהיה, מביאה לעיתים למצב בו יש צורך להחליף את הצילינדר כולו. מכיוון שלא ייתכן מצב בו תשאירו את דלת המעונות או הדירה ללא נעילה הולמת, מומלץ לבצע החלפת מנעול בדלת ללא שהות. פורץ מנעולים יוכל לייעץ לכם לגבי הסוגים השונים של המנעולים ויסייע לכם לבחור את הסוג המתאים ביותר עבורכם. מנעולן סטודנטים בדרום הוא איש מקצוע המנוסה במצבים כאלו ולכן, רוב הסיכויים שהוא כבר מחזיק בין כליו בדיוק את המנעול שאתם צריכים ויוכל להחליף אותו במהירות כדי שתוכלו להמשיך בשגרת יומכם.

מי צריך לשלם על פריצת מנעולים?

במקרה של דירה שכורה או מגורים במעונות, עולה לעיתים השאלה: מי נושא בעלויות של החלפת מנעול בדלת – הסטודנטים המתגוררים בדירה, או בעלי הדירה? מכיוון שמנעול לא תקין מהווה סכנה ממשית לכם ולרכוש שלכם, מומלץ קודם כל להחליף את המנעול ורק לאחר מכן לעסוק בסוגיות העלויות מול בעלי הדירה או המוסד האקדמי. גם אם העלויות נראות לכם גבוהות כסטודנטים, זכרו שאין מחיר לשקט הנפשי המתלווה לשהות בדירה הנעולה כראוי או לעזיבת דירה שהציוד היקר שלכם נמצא בה מאחורי נעילה איכותית.

צור קשר