מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

החלפת צילינדר בבאר שבע

החלפת צלינדר בבאר שבעשירותי החלפת צילינדרים  ניתנים בעיקר ללקוחות הרוצים לעבור דירה ורוצים לשנות את המפתח על מנת שבעלי הדירה הקודמים לא יוכלו להיכנס פנימה. 

בתקופת הקיץ תושבי רבים רוצים להחליף צילינדר לבית,בין אם מדובר בצילינדר של רב בריח או צילינדר של מולטילוק. ישנם צילינדרים רבים בשוק המוצעים ללקוחות וכל זאת על מנת שלקוח יוכל לבחור את הצילינדר לדלת שלו בהתאם לתקציבו. מה זאת אומרת?...

טווחי מחירים של צילינדרים

צילינדר של רב בריח לצורך העניין זהו צילינדר יוקרתי ואיכותי המגיע עם 5 מפתחות ואחריות לאורך שנה. עלותו יכולה לנוע ממחיר 280 שח ועד ל-380 ש"ח תלוי בשעה, במרחק ובדלת עצמה.

ישנו צילינדר של מולטילוק, מחיר שיכול לנוע מ-350 ש"ח ל-550 ש"ח. צילינדרים של מולטילוק המגיעים עם כרטיס שיכפול, כרטיס שבאמצעותו ניתן יהיה לשכפל את המפתח ובלעדיו לא ניתן בכלל לשכפל את המפתח.עלותו גבוהה מצילינדר רגיל מכיוון שהוא גם מוגן יותר וגם עם כרטיס שיכפול. כמובן שהמחיר הוא כולל התקנה וכולל הצילינדר עצמו.

ישנם צילינדרים בבאר שבע זולים הרבה יותר אשר מיוצרים בסין.צילינדר כמו אלבא או מגנום אני מעדיף להתקין אותם לסטודנטים שיודעים שהם עוזבים את הדירה בתום החוזה שזה עניין של שנה-שנתיים.

כמובן שלכל צילינדר יש אחריות בהתאם למחיר שלו.

מנעולן בבאר שבע זהו מנעולן אשר נותן ומספק שירותי החלפת צילינדרים בבאר שבע,אמנם כל אחד יכול להחליף צילינדר בכוחות עצמו אבל לא כל אחד יכול לעשות זאת בצורה המקצועית ביותר עם אחריות לאורך זמן.

שירותי החלפת  צילינדר

כמובן שכחלק מהפעילות שלנו, אנו גם פורצים צילינדרים במידת הצורך לכן גם אם אתם מחפשים פורץ מנעולים בבאר שבע,סימן שהגעתם למקום הנכון. 

ישנם צילינדרים המגיעים עם מפתח קבוע פנימי,זהו צילינדר המיועד בעיקר לאנשים מבוגרים שרוצים לנעול את הדלת מבפנים גם ללא המפתח עצמו מכיוון שיש חשש שמא הם יפלו או שיקרה להם משהו חס וחלילה ואז קרוב משפחה או בן משפחה שברשותו נמצא המפתח יוכל לפתוח את הדלת.

כמובן שזה גם עניין של נוחות,לקוחות רבים שלא מעוניינים לנעול את ביתם כשהם בתוך הבית באמצעות המפתח,נח להם לנעול את הצילינדר עם הכפתור.

בשורה התחתונה, ביום ותרצו החלפת צילינדר בבאר שבע, אנו כאן לשירותכם. נגיע עד אליכם ונראה לכם את מבחר הצילינדרים שיש ברשותינו,עם מגוון של מחירים ואיכויות.

צור קשר