מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעולן לפריצת דלת טרוקה

דלת טרוקה היא אחת הדלתות הנפוצות ביותר שיש, וזאת בגלל שלל יתרונותיה. היא בטוחה, היא נוחה והיא אפקטיבית במיוחד לאוכלוסיות מסוימות כמו נכים ובעלי מוגבלויות, בני הגיל השלישי ואפילו למשפחות עם ילדים. עם זאת, ישלה חסרון אחד גדול והוא הפריצה שלה, שנפוצה יותר מכול דלת אחרת.


מהי דלת טרוקה והיכן היא נפוצה?

דלת טרוקה היא למעשה דלת בעלת מנגנון נעילה אוטומטי, כזה שפועל ברגע שהדלת נטרקת, קרי נסגרת לדלתות אלו יש ידית אך הידית אינה מניעה את לשון הדלת, זו שמעל הצילינדר, וכך למעשה אי אפשר לפתוח אותה מצדה החיצוני. מהצד הפנימי ניתן לפתוח בעזרת ידית מגמה סוגית, כמו ידית סיבוב או ידית משיכה, אך העובדה שהיא נסגרת מהצד החיצוני בטריקה היא זו שעושה את ההבדל המשמעותי. דלת טרוקה נפוצה בעיקר בדלתות כניסה, בעסקים, במשרדים ומקומות נוספים. דלת טרוקה יעילה במיוחד כי אי אפשר לשכוח את הבית נעול וכך גם לא רק שהיא נוחה, היא גם בטוחה.


שכיחות גבוהה לפריצת דלת טרוקה

אין ספק שהיתרונות של דלת טרוקה עומדים לזכותה וישראלים רבים, כמו אנשים רבים בכל רחבי העולם, מעדיפים לבחור את הדלת שלהם בסוג נעילה זה. קל יותר לצאת מהבית בלי עיכובים מיותרים על נעילת הדלת והחיים נוחים ובטוחים יותר. אי אפשר לשכוח את הבית פתוח אך כן אפשר לשכוח את המפתח בתוכו, כאשר אנו כבר יצאנו וטרקנו את הדלת מאחורינו.

עניין זה מהווה חיסרון גדול ובולט ולא סתם השכיחות לקריאה לפורץ מנעולים לפתיחת דלתות טרוקות גבוהה מאוד. מנעולן מומחה לפריצת דלתות טרוקות מכיר את המראה היטב ויכול לפתור אותו בכמה דקות ספורות.


ניסיון פתיחה עצמאי נועד לכישלון

דלתות טרוקות נפוצות גם בבתים פרטיים ובדירות, גם במוסדות ובעסקים ובעיקר במקומות כגון בתי מלון ואכסניות בגלל שהן מעניקות נוחות ובטיחות רבה יותר ללקוחות שלנים. בכל מקרה, טריקת הדלת ושכחת המפתח בתוך החדר בדרך כלל גוררת ניסיונות פתיחה עצמאיים, בעיקר עם כרטיסים כגון כרטיסי אשראי או רישיון נהיגה, משחק במנעול באמצעות וו או סיכה וכן הלאה.

לא רק שניסיונות אלו ככל הנראה ייכשלו, כי הרי המנעול צריך להיות בטוח מפני ניסיונות פריצה כמו אלו, הם גם יכולים להרוס את המנעול. מנעול מוסמך הוא היחיד שיכול לפתור את הבעיה. פריצת דלת טרוקה על ידי פורץ מנעולים היא הפתרון המהיר, הטוב והבטוח ביותר.

ראה גם: תיקון דלתות

צור קשר