מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פריצת דלת טרוקה

פריצת דלת טרוקה

בלא מעט סרטים ותוכניות טלוויזיה ניתן לראות סצנות, אשר אמורות להיות משעשעות, בהן הגיבור יוצא מהבית לרגע ומבלי לשים לב, הדלת נטרקת מאחוריו ואין לו אפשרות להיכנס פנימה אלא דרך החלון או אם יזמין מנעולן שיפרוץ עבורו את הדלת. בקולנוע או בטלוויזיה, הסצנה הזאת מאוד משעשעת. במציאות, קצת פחות.

פריצת דלת טרוקה היא מומחיות של פורץ מנעולים מקצועי. הוא נדרש לכך, כאשר הדלת נטרקת וננעלת מבפנים. מרבית הדלתות היום כוללות מנגנון שכזה, המטרה שלו הוא, שלא יהיה ניתן לפתוח את הדלת מבחוץ ללא מפתח ולא יהיה ניתן להשאיר את הדלת לא נעולה בטעות. מדובר בדלתות שיש להן מפתח פנימי מקובע, אשר מאפשר את פתיחת הדלת מבפנים, אך ברגע שהדלת ננעלת, לא ניתן לפתוח אותה מבחוץ ללא מפתח.

פריצת דלת טרוקה - אבי המנעולן

פריצת דלת טרוקה היא לא דבר פשוט, שכן אנחנו לא רוצים לשבור את המנעול או להרוס אותו, לכן יש צורך לבצע את הפריצה באופן כזה שיהיה ניתן להמשיך ולהשתמש במנעול הדלת כפי שהוא, גם אחרי הפריצה. זאת להבדיל ממקרים אחרים, בהם הדלת ננעלת כתוצאה מכך שהמנעול איננו תקין, ואז אין ברירה אלא לפרוץ ולאחר מכן להחליף אותו.

לשם פריצת דלת טרוקה, כאמור, יש להזמין מנעולן מקצועי שמתמחה בכך. הוא ינסה לנתק את הלשונית כך שהמנעול יפתח ואז הדלת, מן הסתם, תיפתח. חשוב מאוד לוודא שהלשונית או מרכיבים אחרים לא יישברו ולא ייהרסו בשביל שיהיה ניתן, כאמור, להמשיך ולהשתמש במנעול. חשוב לומר, פריצת דלת טרוקה על ידי מנעולן מקצועי, לא נעשית כמו בסרטים, באמצעות כרטיס אשראי או אלמנט אקראי אחר, אלא על ידי כלים מקצועיים שכל מנעולן מקצועי מחזיק בארגז הכלים שלו.

דוגמא למנעולן אשר מתמחה בפריצת דלת טרוקה הוא אבישי כהן, פורץ מנעולים מהנגב. אבישי הוא בעל ניסיון של למעלה מעשרים שנה, בשלל דגמים של דלתות ומנעולים, בין היתר גם במקרים של פריצת דלתות שנטרקו. ניתן ליצור עמו קשר בטלפון והוא ישמח להגיע בהקדם אליכם בהקדם לפתוח עבורכם את הדלת בצורה סדירה. 

צור קשר