מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעולן בפרדס חנה

מנעולן בפרדס חנה, פורץ מנעולים בפרדס חנה

מנעולים קיימים מאז ומעולם,ההגיון מאחורי המצאתם היתה להפריד בינם לבין גורם זר שלא יוכל להשתמש או לחדור למקום מסויים שאותו בעל המנעול לא ירצה להיכנס אליו.זה יכול להיות תיבת דואר או סתם מגירה ,זה יכול להיות ארון חשמל וכמובן בית או מחסן.

מאז ומעולם תמיד היו כאלה שרצו לפרוץ את המנעול כדי לנסות ולגנוב משהו שלא שייך להם.היכולת שמשתבחת עם השנים כדי לנסות לפרוץ מנעול כזה או אחר הופכת בעלי נכסים את המשימה לקשה ומאתגרת יותר.כיום ישנם מנעולים רבים אשר הופכים את הפריצה של הגנבים לקשה הרבה יותר.מנעולים רבים המצויים כיום בשוק אמנם הופכים את המשימה לקשה יותר וכך בהתאם הגנבים הופכים ליותר מתוחכמים ומנסים את מזלם באופן יצירתי לנסות ולפרוץ את הדירה בכל דרך אפשרית.

מנעולן בפרדס חנה 24 שעות ביממה!

לאחרונה שמענו על תחכום חדש שגורם לגנבים כניסה לבית בצורה חלקה ללא עקבות וזאת על ידי פלסטלינה שמעתיק את המפתח שנמצאת בראשות בעל הדירה וכך ניתן יהיה לשכפל את המפתח ולהיכנס לדירה בצורה קלילה.כמובן שהם עוקבים ומחכים לבעל הדירה להתפנה מהדירה וכך ליצור כניסה מיידית ללא כל הפרעה.

ישנם מנעולים רבים שיש ברשותם כרטיס בקרת שיכפול וכך לא יהיה ניתן לשכפל את המפתח ללא אותו כרטיס.כמובן שאיכות המנעול תלויה בכרטיס עצמו וביכולת עקיפת אותו כרטיס.
מנעולים פחות איכותיים שלמרות העובדה כי הם מגיעים עם כרטיס שיכפול מאפשרת לגנבים לשכפל את המפתח גם ללא עזרת הכרטיס,מנעולים איכותיים יותר הופכת את המשימה לקשה יותר וכך על ידי ניסיון שיכפול אותו מפתח הם מתקשים מכיוון שאיכות המנעול טובה הרבה יותר.

עלות צילינדר איכותי יותר כמו מולטילוק לצורך העניין או מנעול לוקסיס של רב בריח הם מהמובחרים שניתן יהיה למצוא כיום בשוק.צילינדרים בדמותם קשה מאוד לשכפל את המפתח עד לבלתי אפשרי. כך שעדיף להשקיע את המחיר כדי שגורם זר לא ייכנס לביתכם.

פורץ מנעולים בפרדס חנה הינו פורץ שסביר להניח שידע לעשות את העבודה עבורכם במידה ואבד לכם המפתח,אבל האם כל פורץ מנעולים בפרדס חנה או מנעולן מורשה בפרדס חנה?...התשובה החד משמעית היא שכמובן שלא.
שוק המנעולנים הינו שוק פרוץ והיום כל אחד יכול ללמוד את המקצוע בין לילה ולהפוך למנעולן בפרדס חנה.

לכן אתם צריכים לבדוק בצורה הטובה ביותר והמקסימלית ביותר שהמנעולן שמגיע אליכם הינו מנעולן מורשה מטעם משטרת ישראל וכל זאת על מנת לקבל את השירות האמין ביותר.

תיקון דלתות,שירות לכל סוגי הדלתות

תיקון דלתות הינו מקצוע בפנו עצמו.דלתות רבות הנמצאות כיום בשוק כמו רב בריח,חוסם,עכביש,רב זרועות ועוד הים דלתות שאמנם איכותיות מאוד אך תקלות וודאי קורות להם.
חלקי החילוף שלהם זולים ולכן גם אם הלך לכם חלק כזה או אחר בדלת אנו נדאג לתקן אותו וכך תוכלו לקבל דלת מתוקנת בצורה טובה ביותר.

ישנם לקוחות רבים המקפידים לדאוג שהדלת כניסה שלהם שהיא בדרך כלל דלת פלדה,תהיה הגורם שמפריד בין החפצים היקרי ערך שלהם לבין גורם זר שינסה להיכנס ולגנוב את אותם דברים.אנו באבי מנעולן נעשה את רב המאמצים לעשות את המקסימום כדי לעשות זאת עבורכם ולתקן ולאבטח את הדלת שלכם ברמה המקסימלית שניתן עד שאתם תהיו מרוצים.

אבי המנעולן מעניק שירותי מנעולנות בפרדס חנה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

אז אל תחכו ואל תמתינו שהדלת שלכם תפסיק לעבוד.צלצלו אלינו ואנו נדאג לעשות זאת עבורכם בהקדם האפשרי.

צור קשר