מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

שירותי מנעולן מוסמך 24 שעותלמה מנעולן? אחד המצבים היותר מעצבנים ולא נעימים היכולים לקרות לנו, הוא שנגיע לדלת הכניסה לבית שלנו ונגלה לאחר חיפושים רבים בתיקים, שאיבדנו את המפתחות של הדלת, ומפתח הספייר שלנו נמצא מעבר לדלת (בתוך הבית). אז אחרי שהתעצבנו והתלוננו על מר גורלנו, השלב הבא בדרך כלל יהיה להרים טלפון למנעולן מקצועי שיבוא ויפרוץ לנו את הדלת.

מנעולן הוא איש מקצוע המתמחה בפריצת מנעולים שונים במקרים המצריכים את שירותיו, מקרים כמו: גניבת המפתחות של הרכב, אובדן מפתחות דלת הכניסה או מקרים בהם הקוד של הכספת נשכח ויש צורך בבעל מקצוע כמנעולן שיפרוץ את הכספת.מקרים נוספים בהם נזדקק לשירותיו של מנעולן, יהיו מקרים בהם פרצו לנו את הבית. מנעולן יהיה איש המקצוע שנזעיק בכדי שיחליף את המנעולים הפרוצים של הדלת ויתקין מנעולים חדשים. 

מעבר לשירותי הפריצה, מנעולן יציע בדרך כלל גם שירותים ומוצרים כמו: תיקון והחלפת צילינדרים ומנעולים, שכפול סוגי מפתחות שונים, התקנת מנעולים, שחרור של מפתחות שננעלו מסיבות שונות במנעול, ועוד שירותים שונים בתחום המנעולים.

מכיוון שאובדן המפתחות יכול להתרחש בכל שעות היממה, ולהיתקע בחוץ בעיקר בשעות הלילה המאוחרות עלול להיות מאוד לא סימפטי, רבים הם אנשי המקצוע כמנעולן אשר יהיו זמינים למתן שירותי פריצה עשרים וארבע שעות ביממה. מה שאומר שלכל מקרה שלא יהיה, כדאי שנסתובב עם מספר טלפון של מנעולן בארנק.מנעולן - פריצה זה לא רק מה שחשבתם


מנעולן הוא המפתח למקרי פריצות. בדרך כלל שנשמע את המילה "פריצה", יעלה בראשנו תסריט בו שודדים פורצים לביתנו וגונבים את מיטב רכושנו היקר. אך ישנם גם תסריטים אחרים בהם ניתקל במילה "פריצה", תסריטים קצת פחות שליליים, תסריטים של מיקרים בהם לדוגמא איבדנו את מפתחות הכניסה לבית או לרכב, ואין לנו גישה למפתחות ספייר. במקרים כאלו נצטרך "פריצה" של מנעולן.

מנעולן הוא אותו בעל המקצוע שיושיע אותנו מלהיתקע מחוץ לדלת הבית או הרכב כשאנחנו חסרי אונים. למנעולן הכלים והידע לפרוץ את המנעול ולפתוח עבורנו את הדלת. בדרך כלל, מנעולן יהיה זמין לתת את שירותיו עשרים וארבע שעות ביממה, כך שגם אם נתקענו מחוץ לדלת בשעות הלילה המאוחרות זה לא אומר שתצטרכו להתכונן להעביר את הלילה בחדר המדרגות.

גם בתסריטים היותר שליליים בהם אכן, פרצו לנו את דלת הכניסה וגנבו את רכושנו, נצטרך להשתמש בשירותיו של מנעולן. מנעולן יהיה איש מקצוע אשר יחליף לנו את המנעולים הפרוצים במנעולים חדשים.

גם אם שכחנו את הקוד של הכספת או שהמנעול שלה פשוט התקלקל אין סיבה לבהלה, מנעולן מקצועי יהיה מוסמך גם לפרוץ את מנעולי הכספת.

שירותיו של מנעולן / פורץ מנעולים יהיו בשימוש גם בתרחישים הרבה פחות דרמטיים, כשנצטרך לשכפל מפתחות, להחליף בדלתות מנעולים או צילינדרים, לצורך התקנת מוצרי נעילה משוכללים נוספים בבית או בבית העסק ומקרים רבים נוספים.
מנעולן – איך לבחור


מומלץ שתמיד יהיה לנו מספר טלפון של מנעולן מקצועי בארנק, לכל מקרה שלא יבוא. בסיטואציה בה ניתקע מחוץ לדלת ובתוך כל הלחץ וההיסטריה, להתחיל לאתר ולחפש מספר טלפון של מנעולן יכולה להיות בעייתית במיוחד.

אז איך בוחרים ואיך בכלל מאתרים מנעולן מקצועי. הדרך הטובה ביותר להתחלה היא באמצעות רשת האינטרנט. עלי ידי כתיבה במנועי החיפוש מנעולן או מנעולנים, יעלו לכם שלל בעלי מקצוע. סמנו לכם על פי הפרטים באינטרנט את בעלי המקצוע שהכי נראים לכם מתאימים על פי: מיקומם, השירותים אותם הם מציעים ושנות הניסיון שלהם.

אחרי הסינון הראשוני, מומלץ להרים טלפון ליותר ממנעולן אחד, עבור בדיקה של מספר נתונים,  כמו: וותק, מקצועיות, האם הם זמינים לשירות 24 שעות, האם לא תהיה להם בעיה להגיע בהתרעה קצרה לאזור מגורכם, האם נותן השירות הוא מנעולן מקצועי, ומאיפה הוא קיבל את הכלים לכך. חשוב לבדוק איתו אם למד את המקצוע – קריטריון זה גם יוכל להצביע על רמת הידע שלו וגם על האמינות, מכיוון שלצורך קבלה ללימודי מקצוע מנעולן חייבים להביא תעודת יושר מהמשטרה.

חשבו עם עצמכם אם בית העסק או המנעולן אשר איתו דיברתם נראה לכם אמין, מכיוון שבמקרים של פריצת מנעולים יהיה לו גישה לרכושכם היקר ביותר.

אחרי שתעשו את הסינון השני, בדקו מחירים. טווח המחירים לשירות של מנעולן יכול להיות רחב ושונה בין בעל מקצוע למשנהו. זכרו, שאם וכאשר תתקעו מחוץ לדלת במעמד השיחה סביר להניח שלא תחשבו לבדוק את הפרטים האלו. אז בשביל שלא תקבלו חשבון אסטרונומי עבור שירותיו של מנעולן חשוב לבדוק פרטים אלו מראש.
 

 


מנעולן – מחירים

 

כשאתם תרים אחר בעל מקצוע מסוים, אחד הפרמטרים שיכריעו את הבחירה באותו בעל מקצוע ספציפי יהיה המחיר אותו הוא ייגבה עבור שירותיו ועבור מוצרים שונים.

כמו כן, גם בחיפוש אחר שירותיו של מנעולן, כדאי לדעת ולבדוק מראש את המחירים עבור שירותיו השונים.

מנעולן יציע בדרך כלל ללקוחותיו שירותים רבים ומגוונים ביניהם: פריצת מנעולים, החלפת מנעולים, תיקון מנעולים החלפת צילינדר, החלפה ותיקון של ידיות, מכירת מנעולים, פריצת כספות, פריצת רכבים ושירותים נוספים.

המחירים אותם ייגבה מנעולן יהיו בהתאם לסוג השירות. פריצת מנעול לדוגמא תעלה בדרך כלל בין 140-300 ₪. התקנת מנעול צילנדר תעלה בין 200-300 ₪. מחירי מנעולי רב בריח ינועו בין 150 ל-500 ₪ תלוי בסוג המנעול.

המחירים אותם יגבה המנעולן עבור פריצת המנעולים ישתנו בדרך כלל על פי השעה ביום. המחירים עבור פריצה בשעות הלילה יהיו יקרים יותר מהמחירים אשר יגבו עבור פריצה בשעות היום. פרמטר נוסף שיקבע את גובה המחירים שיגבה מנעולן עבור הפריצה, הוא האם מדובר בפריצת דלת נעולה או בפתיחה של דלת טרוקה.

בשעה שתחפשו שירות של מנעולן, תגלו שהמחירים משתנים בין מנעולן למנעולן. ישנם בעלי מקצוע שיגבו מחירים גבוהים יותר עבור שירותים או מוצרים מסוימים, ומחירים נמוכים יותר עבור שירות או מוצר אחר, וכן ישנם כאלו שיתמחרו בצורה אחרת. לכן, בזמן חיפוש אחר מנעולן מומלץ לבדוק מה המחיר המדויק אותו הוא דורש עבור השירות שאתן צריכים.

 
מנעולן – קורסים ולימודים

?
בשביל להפוך למנעולן מקצועי, איש מקצוע שלקוחות ישמחו להשתמש בשירותיו ויסמכו על רמת מקצועיותו, מומלץ לעבור קורס ולקבל ולרכוש כלים, ידע והכשרה של מנעולן מקצוען.

מטרת קורס המנעולנות, היא להכשיר את התלמידים להפוך לבעלי מקצוע כמנעולן באופן מקצועי וזאת על ידי הקניית ידע עיוני ומעשי בתחומים אותם צריך לדעת בכדי לעבוד כמנעולן מקצועי. 

בין הקורסים אותם ילמד המנעולן לעתיד יהיו: סקירת ענף המנעולות, סוגי מערכות נעילה הקיימים, סוגי מנעולים וההבדל ביניהם, שכפולי מפתחות, סוגי דלתות, שירותי פריצה לדלתות טרוקות ודלתות נעולות, סוגי כספות והמנעולים שלהן, קידודים, מנעולי קודים ועוד מגוון שיעורים, סדנאות והרצאות בתחום.

מכללות ומוסדות רבים ברחבי הארץ מציעים מסגרת של לימודי קורס מנעולן, בכל מקום היקף הקורס יהיה שונה. אחת הדרישות המקדימות ברוב המוחלט של המוסדות אשר מציעים קורס מנעולן  תהייה הצגת תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. בסיום הקורס יקבלו הבוגרים שיעמדו בדרישותיו תעודה מקצועית המסמיכה אותם לעסוק במקצוע המנעולונות.

לפני שאתם בוחרים מוסד בו תלמדו קורס מנעולן ואת מקצוע המנעולנות, נסו לברר פרטים, כמו: תנאי הקבלה, דרישות הקורס, היקף הקורס, האם מדובר בלימודי בוקר או ערב, איזו תעודה מקבלים בסיום הקורס, וכמובן מה המחיר של קורס המעניק תעודת מנעולן. מומלץ גם לנסות לקבל המלצות אודות הקורס מבוגרים שלו שעוסקים כבר בתחום המנעולנות.


מנעולן – השירותיםהשירותים אותם מציע ומעניק מנעולן הם רבים ומגוונים, וכן שונים בהיקפם בין בעל מקצוע אחד למשנהו. סוג השירותים של מנעולן יהיה תלוי בציוד אשר ברשותו, בקורסים ובהתמחויות בהם התמקצע, ובגודל של בית העסק ובעלי המקצוע המועסקים בו. השירותים הבסיסיים של מנעולן ניתנים לדלתות של בתים ובתי עסק, דלתות רכבים ולדלתות של כספות.

לדלתות של בתים ובתי עסק יציע מנעולן שירותים רבים, ביניהם: פריצת הדלתות במקרי הצורך, התקנת צילינדרים, התקנת מנעולי ביטחון ומנעולי רתק, התקנת דלתות כניסה לבית, מוצרי נעילה שונים, קודנים, בקרת כניסה ושירותים נוספים לדלתות של בתים.

בתחום דלתות הרכב תוכלו לקבל ממנעולן שירותים, כמו: פריצה לדלתות הרכב בשעת הצורך, שיחזור של מפתחות הרכב במקרי הצורך, שינויי הקומבינציה לאחר אובדן או גניבה של מפתחות, התקנת מנעולים ושירותים נוספים ומגוונים.

מנעולן מקצועי יציע לעיתים קרובות גם שירותים, כמו: התקנת כספות מסוגים שונים בבית או בבית העסק. במידה והמנעול של הכספת מתקלקל או שהקוד לכספת נשכח או נאבד, מנעולן מקצועי יוכל לתת שירות של פריצה למנעולים מסוג זה.


שירותים נוספים אותם תוכלו לקבל בדרך כלל ממנעולן מקצועי, יהיו: שכפול של מפתחות מסוגים שונים, התקנת דלתות וידיות לכל סוגי הדלתות, התקנת אביזרי מיגון, כמו: סורגים, סוגרי ביטחון ומנגנונים שונים, התקנת אמצעי נעילה שונים לחלונות ועוד.
 

 


מנעולן – סוגי מנעולים


הבית שלנו הוא המקום בו נמצא רוב הרכוש שלנו, והציוד היקר והחשוב לנו ביותר. מסיבות אלו במקרים כמו אובדן מפתחות של הבית, או מקרים בהם פרצו לנו את הדלת לבית מומלץ להשתמש בשירותיו של מנעולן מקצועי ואמין, ולהחליף את מנעולי הדלתות בכדי למנוע פריצה או פריצה נוספת בעתיד.

מנעולן מקצועי ומנוסה יוכל להציע לכם מגוון רחב של סוגי מנעולים ואמצעים חדישים ומשוכללים למיגון מקסימאלי עבור הדלת שלכם. לפני שאתם בוחרים את סוג המנעולים אותם תתקינו לדלתות שלכם, כדאי ללמוד, לאסוף מידע, ואף לשאול מנעולן או שניים, אודות סוגי המנעולים הקיימים, רמת האיכות והעמידות שלהם, ואופן ההתאמה שלהם לכל סוגי הדלתות.

מנעולן מקצועי יהיה בעל הכלים, אמצעים וידע לפריצה בעת הצורך והתקנה של מגוון סוגי מנעולים, צילינדרים ואמצעי בטיחות ונעילה שונים אחרים לכל סוגי הדלתות.

כאמור, ישנם סוגים רבים של מנעולים לדלתות אותם יוכל להתקין מנעולן, בין המנעולים הקיימים תוכלו למצוא: מנעולים חבויים, מנעולי תליה, מנעולי רב בריח ומנעולי High Security. לכל אחד מסוגי המנעולים היתרונות שלו והם מתאימים לסוגי דלתות מסוימות.

קיימות אפשרויות שונות ומגוונות של מנעולים לדלתות השונות. לפני שאתם בוחרים את המנעולים עבור הדלתות שלכם, התייעצו עם המנעולן, בקשו ממנו פרטים מפורטים אודות סוגי המנעולים הקיימים, היתרונות, החסרונות שלהם והמחירים שלהם. באמצעות המידע שאספת מהמנעולן תוכלו לבחור את המנעולים המתאימים.

 

צור קשר