מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעולן פורץ 24 שעות

מנעולן פורץ 24 שעות

ניתן לחלק את העולם של בעלי מקצוע למספר חלוקות וקטגוריות,אחת מהן היא, חלוקה בין בעלי מקצוע אשר עובדים בשעות קבועות ואין סיבה שיחרגו מכך לבין בעלי מקצוע שאמורים לספק שירות, 24 שעות ביממה במידת הצורך. כך למשל, חשמלאים, אינסטלאטורים, וכן פורץ מנעולים.

מנעולן ופורץ 24 שעות - אבי המנעולן

מנעולן פורץ 24 שעות זה לא דבר נדיר. לא מעט בעלי מקצוע בתחום של פריצה דלתות או מנעולים, הן של בתים, עסקים וכלי רכב, מעניקים שירות במשך כל שעות היממה ויש לכך סיבות טובות, הרי יש לקוחות שעלולים להיתקע מחוץ למבנה או הרכב, וכן בתוכם, גם בשעות המאוחרות של היום או בשעות הבוקר המוקדמות. זה יכול לקרות אם הם מסיימים לעבוד מאוחר ודלת הבית לא נפתחת, זה יכול לקרות אם הם איבדו מפתח ואין להם דרך להיכנס פנימה, וזה יכול לקרות מסיבות רבות אחרות.

מנעולן בנגב או באזורים אחרים, צריך להיות מודע שיש לקוחות אשר יזמינו אותו לבצע עבודות בשעות לא סבירות, זה חלק ממסגרת העבודה שלו. פורץ מנעולים שמוותר על מתן שירות זה (בדיוק כמו שהוא מוותר על מתן שירות בסופי שבוע ובחגים), יגלה מהר מאוד שקהל הלקוחות מעדיף לפנות אל מנעולן אחר שכן מעניק שירות כזה, והוא יפספס הזדמנות ליהנות מקהל לקוחות רחב וגדול.

דוגמא למנעולן בנגב אשר מעניק שירות 24 שעות ללקוחותיו, הוא אבישי כהן. אבישי בעל ניסיון של 20 שנה בתחום של פריצת דלתות לבית, עסק ורכב, שכפול מפתח למנעולים מסוגים שונים, תיקון מנעולים והחלפתם, ועוד מגוון רחב מומחיות שקשורה לתחום, מעניק ללקוחותיו שירות במשך 24 שעות ביממה. כך הם יודעים שאם הם נתקעים מחוץ לדלת של הבית או של העסק, תמיד יהיה מי שישרת אותם.

כיצד פונים אל מנעולן פורץ 24 שעות ביממה? 

לשמחתנו, כיום יש לנו אינטרנט בכל פלאפון, אז אנחנו יכולים להזמין באופן מיידי פורץ מנעולים, גם בשעות הקטנות של הלילה, מבלי שנצטרך לעשות חיפוש מעמיק. מצד שני, תמיד רצוי שנשמור את המספר של המנעולן במכשיר, ובשעת צורך נתקשר אליו, נתנצל על השעה ונבקש ממנו להגיע אלינו בהקדם בשביל שיפרוץ את דלת הבית, העסק או הרכב.

 

צור קשר