מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעולים אלקטרוניים

למי מאיתנו לא קרה לפחות פעם אחת שהוא שכח את המפתח של הבית במקום אחר, כאשר הוא כבר היה בפתח הדלת? זהו מצב יחסית טוב, כאשר המצב הגרוע יותר הוא איבוד המפתח. זו אחת הבעיות שכבר חלפו מהעולם בזכות מנעולים אלקטרוניים, וזהו רק אחד מהיתרונות שלהם.


מהו מנעול אלקטרוני?

מנעולים אלו נקראים כך בשל מנגנון הנעילה האלקטרוני שמאפיין אותם. לא רק שמנעולים אלו לא פחות בטוחים ממנעולים רגילים, הם נחשבים אפילו לבטוחים מהר בהרבה, שלא לדבר על פרמטרים אחרים כמו של חדשנות ונוחות. התקנת מנעולים אלקטרוניים מציבה שאלה אחת חשובה והיא בבחירת המנעול.

יש כמה סוגי מנעולים, כאשר כל אחד מהר יכול להתאים להעדפות האישיות של הלקוח או לאופי השימוש, כמו למשל שימוש ביתי לעומת שימוש במשרד או בעסק. המנעולים יכולים להיפתח בשלל שיטות, למשל: קוד מספרים, כרטיס מגנטי ואפילו באמצעות טביעת אצבע.

מנעול אלקטרוני


מה היתרונות בהתקנת מנעול אלקטרוני?

  • מנעול אלקטרוני הרבה יותר בטוח ממנעול רגיל. למי שמודאג בגלל עניין הבטיחות, יכול להסיר דאגה מלבו כי בכל מקרה רוב המנעולים האלקטרוניים יכולים להיות בעלי מנגנון נעילה משולב, מנגנון נעילה אלקטרוני ומכני יחדיו. בכל מקרה צריך לזכור כי מנעול אלקטרוני חזק בדיוק כמו מנעול רגיל מבחינה הסוגרים שנכנסים אל קורת ומשקוף הדלת, והיתרון הגדול הוא שאי אפשר לאבד את המפתח, וכך לחשוש מפריצה עתידית.
     
  • שכחת מפתח או גניבה שלו דורשת מכם החלפת מנעול באופן מיידי. עם ענייני בטיחות לא משחקים ובוודאי לא כשמדובר במפתח לבית או לדירה ובטח לא המפתח של העסק או של המשרד. כך למעשה לא רק שהבטיחות עולה לרמה הגבוהה ביותר אלא שאתם יכולים לחסוך לא מעט זמן וכסף. כמו כן, תיקון מנעולים אלקטרוניים נוח יותר בגלל שהמנגנון מצריך תכנות, שבחלק מהמקרים ניתן אפילו לבצע מרחוק, מה ששוב חוסך לא מעט זמן וכסף.

תנו לנוחות לשנות את חייכם

מעבר לעובדה שהתקנת מנעול אלקטרוני ירחיק אתכם מהרגע שבו תצטרכו להזמין פורץ מנעולים מומחה, כי תיקון מנעולים אלקטרוניים הוא עניין נדיר למדי, אי אפשר שלא להזכיר את הנוחות. מיש רוצה לייף סטייל גבוה, מי שרוצה להיכנס לביתו תוך כמה שניות בעברת האגודל על מכשיר שנראה עתידני לכל הדעות, מי שרוצה את החדשנות במחיר נוח לכל כיס, חייב להתקין מנעול אלקטרוני בביתו. המנעול מתאים לעסקים, לדירות, לאחוזות, למוסדות ולמעשה לכל לקוח שרוצה להגדיל את הנוחות, הבטיחות והרושם באותו המוצר.

צור קשר