מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

החשיבות בבחירת פורץ מנעולים

לא פעם אנו שומעים על שכנים ואפילו חברים טובים שנתקעו מחוץ לדלת הבית ואינם יכולים להיכנס לביתם בשל תקלה מסוימת במנעול או שהם בכלל איבדו את המפתח. מקרה שכזה יכול לקרות לכל אחד מאיתנו, הרי הדלת נמצאת בשימוש יום יומי ועם הזמן המנעול יכול להישחק או שבכלל המפתחות אבדו או נגנבו.

במקרים שכאלה, פורץ מנעולים הוא הפתרון הטוב ביותר ויוכל לאפשר לכם להיכנס לבית בדרך מהירה. הפורץ ישתמש בטכניקות מסוימות ובציוד ייעודי על מנת לפרוץ את הדלת ולאחר מכן הוא יחליף את המנעול לטובת אחר מתקדם יותר. לפורץ מנעולים יש תפקיד חשוב בפריצת הדלת, ולכן יש צורך לבחור בפורץ מיומן המכיר היטב את סוג המנעול וכמובן בפורץ המחזיק ברשותו רישיון לעסוק בתחום זה.

פורץ מנעולים לא רק לדלתות

נהוג לחשוב כי פורץ מנעולים מומחה רק לפריצת דלתות, אך לא כך הדבר. יש צורך בשירותיו של פורץ למגוון רב של מקרים כמו – פריצה לדלת הרכב בשל תקלה במנגנון הנעילה, פריצה לכספות, פריצה למנעולי תלייה, פריצה לדלת תריס גלילה, פריצה למנעולי קשירה של אופנועים ואופניים ובכלל לכל סוגי המנעולים.

חשוב לציין כי קיימים בשוק מגוון רב של סוגי מנעולים, ולכן על מנעולן מקצועי להכיר היטב את כל סוגי המנעולים על מנת לספק שירות ללקוחותיו, סין אם מודבר על שירות פריצה לרכב, כספת, דלת כניסה לבית, דלת פנים, מנעולים ומיני רבים נספים.

על מה חשוב לשים דגש בעת בחירת פורץ מנעולים?

בשל חשיבותו הרכב של פורץ מנעולים ועבודה שנשמעת לכאורה כמעין סוג של "עבירה פלילית" עליו להחזיק ברישיון לעסק בתחום. את רישיון זה מקבלים מנעולנים ממשטרת ישראל וגופים נוספים אחרים רק לאחר שעברו פרוצדורה מסוימת הבודקת את יושרם ואמינותם, כיוון שהם לומדים כיצד לפרוץ  לכל מיני מקומות.

מלבד זאת, יש צורך לבחון את ניסיונו של המנעולן בתחום, עד כמה הוא מכיר את סוגי המנעולים המרובים שיש בשוק, האם הוא זמין להגיע במהירות האפשרית במקרה חירום ובכלל כל פרמטר אחר שחשוב לכם באופן ספציפי.

למידע נוסף: מנעולן בבאר שבע | מנעולן בדרום

צור קשר