מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

החלפת צילינדרים לדלתות

שירותים של מנעולנים מקצועיים מספקים שירותים רבים ובניהם החלפת צילינדר בכל סוגי הדלתות בכל רחבי הארץ. קרה כמעט לכל אחד שאבד לו צרור המפתחות או שהם נגנבו או שהמפתח נתקע ואין לו אפשרות להיכנס לביתו. מה שהוא זקוק לו עכשיו, זה מנעולן מקצועי שיגיע אליו מהר ויחלץ אותו מהמצב הלא נעים. כשמנעולן מגיע הוא מזהה את הבעיה שלעיתים מדובר בהחלפת צילינדר, ורק לו  יש את הכלים והמיומנות לעשות את ההחלפה במהירות ויעילות וללא שום פגם בדלת עצמה.

החלפת צלינדר בדלת פנים

החלפת צילינדר

החלפת צילינדר היא פעולה נפוצה מאוד בהרבה דלתות פנים ודלתות שהן כניסה לבתים. מדובר בפעולה יחסית פשוטה, אך ביצוע הפעולה ללא ידע וניסיון מקצועי עלול לחבל ולגרום נזקים רבים לדלת ולעלויות רבות עד שעדיף לעיתים להחליף דלת, לכן חשוב שרק אדם מקצועי שיש לו ניסיון והוא מנעולן בעל הכשרה עם אישור ממשטרת ישראל יהיה האדם שיתקן לכם את הצילינדר בבית או במשרד. מנעולן המעניק שירות החלפת צילינדר לכל סוגי הדלתות, מספק גם צילינדרים חכמים מסוגים שונים.

החלפת צילינדר של דלתות כמו פלדלת או רב בריח היא פעולה שדורשת ידע, ניסיון, והרבה אחריות, וגם את הכלים והציוד הנכון והמקצועי. במסגרת החלפה של צילינדר, מקבל הלקוח מספר מפתחות, וגם אחריות על הצילינדר שרכש. מחיר של החלפת צילינדר הוא מחיר שלא משתנה, על פי תעריף, אך מחיריהם של צילינדרים משתנים בהתאם לדגמים שלהם.

איך מחליפים צילינדר?

כאשר הדלת פתוחה - בזמן הזה כל הגישה לברגים על מנת ליצור בהם שחרור, היא קלה ונוחה ואז ניתן להחליף די בקלות בהתאם לחופשיות של המנעול.
כאשר הדלת נעולה - זה מצב שאין גישה ישירה לצילינדר ואז נאלצים לפרוץ את הדלת, רק לאחר הפריצה ניתן יהיה להחליף. מומלץ להחליף צילינדר אחת לשלוש שנים בערך.

מתי נדרשת החלפת צילינדר?

החלפת הצילינדר בדלת מצריכה כמה מקרים, הראשון הוא הבלאי והשחיקה של המנגנון, במידה ואבד המפתח, אם אתם נכנסים לדירה חדשה או רוכשים דירה חדשה מקבלן או מחליפים שוכרים. או במצב שנגרם נזק לצילינדר לאחר ניסיון פריצה.

למידע נוסף אודות החלפת צלינדר בדלתות פנו עכשיו אל אבי המנעולן, שירות 24/7 ביממה

צור קשר