מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

איך לפרוץ מנעול של דלת פלדלת

איך לפרוץ מנעול של דלת פלדלת 

אחת הדלתות הפופולאריות ביותר בישראל, היא דלת פלדלת. במרבית הבתים ובכלל במבנים רבים בישראל, אפשר למצוא דלת פלדלת, שכן זו הדלת החזקה והטובה ביותר שיש. מדובר בדלת פלדה שכוללת מספר סוגים של מנעולים, הן מנעול תחתון והן מנעול עליון, מנעולים עם צילינדרים במספרים שונים, כולל צילינדר פנימי, מה שמונע אפשרות של פריצת הדלת.

איך פורצים מנעול פלדלת - אבי המנעולן

ובכל זאת, פורץ מנעולים מקצועי ומנוסה, יודע כיצד לפרוץ מנעול של דלת פלדלת, שכן לא פעם הוא נדרש לכך. עם זה כשמישהו ננעל בתוך הבית או מחוצה לו, עם זה כשמפתח נאבד ועם זה מסיבות אחרות אשר מונעות כניסה אל תוך המבנה.

פריצת מנעול של דלת פלדלת, יכולה להתבצע אך ורק על ידי פורץ מנעולים מוסך, לשם כך ניתן להזמין את אבישי כהן, פורץ מנעולים בנגב אשר מתעסק בתחום של פריצת מנעולים כבר למעלה מ-20 שנה. אבישי מתמחה בפריצת מנעולים לדלתות מסוגים שונים ובפרט דלתות פלדלת, הן של מבנים פרטיים והן של מבנים מסחריים, ציבוריים ואחרים. בכל שעה ניתן לפנות אליו לביצוע העבודה.

מדוע צריך להזמין פורץ מנעולים מקצועי

פריצת דלת פלדלת, אינה דומה לפריצה של שום דלת אחרת. מאחר ומבנה הדלת הוא מיוחד, והמנעול שנמצא בתוכה איננו מנעול רגיל, יש לדעת כיצד לגשת אל אופן הפריצה שלו. הדבר יכול להתבצע אך ורק עם כלי עבודה מתאימים, ובעזרת היכרות מוקדמת עם סוג ומבנה המנעול.

צריך לזכור בכל דלת פלדלת יש מנעול שונה, במקרים רבים מדובר במנעול צילינדר אשר מותאם לסוג מפתח מסוים, ועל כן גם צריך להשתמש בכלי עבודה שמותאמים לצורך כך, כלומר כאלה שמסוגלים לבצע התאמה למבנה המנעול מחד ולמבנה המפתח מאידך.

פעמים רבות בשביל לפרוץ מנעול של דלת פלדלת, יש צורך לבצע שבירה של המנעול מבפנים או של הפינים אשר מחברים את הדלת למשקוף או לרצפה ומונעים את פתיחתה. שבירה זו צריכה להתבצע באופן כזה שלא ייגרם נזק לדלת ולמבנה מסביב, ואז יהיה ניתן להחליף את המנעול בצורה נכונה ולחזור להשתמש בדלת כסדרה. את כל זה יכול לעשות רק פורץ מנעולים מקצועי.

צור קשר