מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

תיקון פלדלת

תיקון פלדלת הוא לא עוד תיקון בבית, מדובר בעניין משמעותי מאוד. הרי אם הדלת איננה תקינה או מנעול הדלת פגום, הדבר יכול להשפיע על היכולת להיכנס או לצאת מהבית בצורה סדירה, הוא יכול להשפיע על תחושת הביטחון אשר נרגיש כשאנחנו בבית או מחוצה לו.

תיקון דלת פלדלת - אבי המנעולן

לכן, אם יש צורך בתיקון פלדלת, חשוב לעשות אותו מהר וחשוב לא פחות, להזמין איש מקצוע שמתמחה בתיקון דלתות מסוג זה. אחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו, בלי פתרון לבעיה או גרוע מכך, עם בעיה הרבה יותר מורכבת ומסובכת.

מי שאחראי על תיקון פלדלת, מבחינה מקצועית, הוא פורץ מנעולים. מנעולן בנגב ובמקומות אחרים בארץ, עובר הכשרה מתאימה לתיקון דלת מסוג זה. פורץ מנעולים יודע כיצד להחליף את המנעול במידה ונדרש, להחליף רכיבים שונים ממנו, לשכפל את המפתח במידה ואיבדנו אותו, וכאמור לבצע תיקונים שונים שקשורים לפתיחה ונעילה. אלה יכולים להיות תיקונים בחלק בו מותקן מנעול המפתח, מנעול עליון, פינים של דלת, ציר הדלת ועוד. כל אחד מהחלקים הנ"ל משפיעים על מבנה הדלת מחד ומאידך על האופן בו הדלת ננעלת מבפנים ומבחוץ.

כיצד פורץ מנעולים מתקן דלת פלדלת

  • בשלב הראשון הוא בוחן את הדלת ואת המנעול, על מנת להבין מה מהות הבעיה, כך הוא ידע כיצד לגשת לפתרונה. בשלב הזה, סביר להניח שהוא כבר ידע כיצד לבצע את התיקון וכן כיצד נגרמה הבעיה.
  • בשלב השני הוא יתחיל לטפל בבעיה. שלב זה יכלול תיקון של המנעול עצמו אם זה אפשרי, במידה ולא, הוא ימליץ להחליף את המנעול בחדש, ואז הוא יסיר את הישן ויתקין במקומו מנעול חדש.
  • בשלב האחרון, הוא יסביר ללקוח מה היתה הבעיה, מדוע היא נגרמה וכיצד יש לנהוג בשביל שלא תחזור שנית. כמובן שהוא יסיים את עבודתו רק אחרי שיבחן היטב האם התקלה תוקנה לגמרי, ואם מדובר במנעול חדש, הוא יבחן האם הוא עומד בצורה טובה בדלת. ללקוח הוא יגיש מספר עותקים של מפתח המנעול החדש.

פורץ מנעולים מקצועי לתיקון פלדלת, הוא אבישי כהן, פורץ מנעולים מהנגב שמשרת את כל תושבי הדרום, אבישי מתמחה בתיקון דלתות ומנעולים מסוגים רבים וביניהן גם דלתות פלדלת. ניתן לפנות אליו והוא יגיע לבצע את עבודתו בהקדם. 

 

צור קשר