מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

תיקון דלתות בשדרות

תיקון דלתות בשדרות

הדלת חורקת ונפתחת בקושי? הנפתח נתקע שוב ושוב בחור המנעול? זה אומר שהדלת דורשת תיקון ובמקרים שונים אפילו החלפה. תיקון דלת דורשת עין מקצועית שמצד אחד תביא לתיקון איכותי ומהיר ומצד שני תיתן מענה לשימור הדלת בפני בלאי נוסף בתוך זמן קצר.

דלת שאינה ננעלת בקלות או נפתחת בקלות או דווקא להיפך ננעלת ונפתחת בקלות מידי מצביעה על בלאי ושחיקה מתקדמים במנגנונים הפנימיים של הנעילה אשר נשחקים לאורך הזמן, במקרים שונים כאשר הדלת מסרבת להסגר הסיבות יכולות להיות רבות ומגוונות, כגון רטיבות, זעזוע למשקוף הדלת או הקיר, קרע או בלאי החומרים הגמישים של הדלת ועוד.

איש מקצוע מנוסה ידע לאבחן את מהות התקלה ולפתור אותה באותו מעמד ובהמשך לכל לדאוג להעברת חשיבות התחזוקה והפעולות הנדרשות לטובת העניין - לפניכם כמה עקרונות חשובים בתחום דלתות הכניסה ומנגנוני הנעילה מהסוגים השונים.

 

מתי לתקן ומתי להחליף - עצות יעילות ומשתלמות

קיימים מקרים רבים בהם הדלת עשויה להיראות לנו במצב טוטאל לוסט , כזאת שאי אפשר לתקן. בחברתנו אנשי מקצוע בתחום המנעולנות שיבדקו את הדלת באופן פרטני ויעשו את כל הדרוש כדי להחזיר את הדלת למצב שמיש ואיכותי. כל זאת, בכדי למנוע מכם להוציא כספים רבים על רכישת דלת חדשה ויקרה, בייחוד כאשר מדובר על דלת כניסה לבית או לעסק. 

אנשינו הם בעלי ניסיון רב בתחום תיקון דלתות בשדרות ותיקון דלתות בכל אזור הדרום בכלל ויודעים לתת אבחנות מקצועיות והמלצות מהימנות באשר לאפשרויות הקיימות. תיקון דלתות בשדרות הוא בין השירותים המבוקשים ביותר שלנו כתוצאה מהיכולות הייחודיות שלנו להביא את הדלתות השונות למצב חדש הן מבחינת המראה החיצוני והן מבחינת מנגנוני הדלת עצמם.

במקרים שונים בעת קריאת שירות עבור תיקון דלת בשדרות נמצא כי הדלת כבר עשתה את שלה, יחד עם זאת, במקרים בהם הלקוח לא יכול לעמוד בהשקעה כספית כזאת, נעשה את כל הניתן כדי להפיק את המענה היעיל והמירבי מהדלת הקיימת, בין אם מדובר בשירות תיקון דלת בשדרות או בכל מקום באזור הנגב הצפוני והמרכזי.

שלבי הפעולה המומלצים במקרה של פריצה לדירה

פריצה לדירה או פריצה לעסק אלה חוויות טראומתיות וקשות ביותר. החדירה אל מקום המבטחים שלנו יוצרת תגובה אוטומטית של חוסר אונים. לכן, בדיוק בשל הסיבה הזאת, חובה להחליף את המנעול ולעיתים גם את הצלינדר באופן מיידי, פעולות שיביאו לתחושת בטחון ורוגע בעיקר לאחר פריצה. חברתנו, מנוסה בשירותי תיקון דלתות שדרות לאחר התפרצות והבאתן למצב חדש וממוגן יותר.

האם ישנה אפשרות לתקן דלת מבלי להרוס אותה?

כמובן שניתן, ואפילו חובה לפרוץ ו/או לתקן דלת מבלי לגרום לה נזק ממשי או נזק כלל. אנשי מקצוע מנוסים ידעו כיצד לבצע תיקון דלתות שדרות ובכלל על הצד הטוב ביותר מבלי להותיר סימן או פגם פרט לסימנים של דלת מחודשת ותקינה.

צור קשר