מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

תיקון דלתות במיתר

תיקון דלתות במיתר

תיקון דלתות במיתר הוא שירות שלא רבים עושים בו שימוש מאחר שזמני ההגעה אל האזור הם בדרך כלל לא הגיוניים ודורשים המתנה ארוכה ותשלום נכבד. לכן, במקרים רבים, ניתן להתרשם ממצבים של תיקון דלת במיתר בסגנון של "תלאי על תלאי".
 
חברתנו שמה לה למטרה להגיע למקומות מאתגרים ולוקים בחסר בתחום השירות ולהעניק מענה זמין, מקצועי והוגן בתחום המנעולנות כמו: תיקון דלתות, החלפת מנעולים, פריצת רכבים, שחזור אימובלייזרים ועוד.
מחפשים שירות מנעולנים זמינה ושירותית באזור מיתר? אנחנו האנשים שלכם!

מה חשוב לדעת על החלפת צלינדרים בערים קטנות וישובים קהילתיים?

מועצות מקומיות כמו מיתר דורשות התייחסות ממוקדת הרבה יותר בכל נושאי המיגון, החל ממצלמות האבטחה וכלה במנעולים והצלינדרים. הפריצות והגנבות שארעו לאחרונה והקלות הבלתי מוסברת של החדירה אל תוך הישובים מביאים את הצורך המתבקש לדאוג ולהשקיע בכל אלמנט מיגון, גדול וקטן כאחד. החלפת צלינדרים, בייחוד לאחר מקרה פריצה, תיקון ותחזוקת דלתות, תשמר את המבנה בפני בלאי הדלת.
 
דלת בעלת מנעולים שחוקים ובלאי באזורים השונים בדלת מהווים סכנה ממשית, גם בכל הקשור לסיכון הפריצה וגם בנושא פתיחת וסגירת הדלתות על ידי דיירי הבית עצמם. שימו לב, אם קל לכם לסובב את המפתח בחור המנעול, או להיפך, המפתח משמיע חריקות ומקשה על פתיחת הדלת או סגירתה, יש להקדים ולדאוג לתיקון ובדיקת הדלת למניעת מצבים של דלת תקועה או שבר טוטאלי במנגנון הנעילה.
 
חברתנו מעניקה שירותי תיקון דלתות במיתר ותיקון מנעולים וצלינדרים במיתר, כמו גם שירותי התקנה ובדיקת תקינות הדלתות. תיקון דלתות מיתר, הוא בין השירותים החשובים ביותר , אותו אנו נותנים במסגרת הרצון להביא לרמת בטיחות גבוהה יותר בקרב כלל לקוחותנו המתגוררים באזורי הסיכון השונים.

ייחודיות שירות אבי מנעולנים במיתר

בין שירותי חברת אבי מנעולנים, תמצאו שירותים ייחודיים כמו תיקון דלת במיתר המתבססות גם על שדרוג וחידוש דלתות הכניסה. האסתטיות בעבודת אנשי המקצוע שלנו היא אחד הכלים המרכזיים שגורמים ללקוחותינו במרבית אזורי הדרום לסמוך ולהסתמך על העובדה שאצלנו יוכלו לדעת בוודאות כי לאחר שיחת טלפון אחת בלבד שכל הדאגות, או לפחות מרבית הדאגות הקשורות לאי תקינות או בטיחות הדלת עוברת אל המגרש של המקצוענים.
 
אחד העקרונות שחשוב לנו להעביר ללקוחותינו הוא עקרון האמון והיכולת לסמוך על אנשי הצוות ואנשי המקצוע לאחר שיחה אחת בלבד עם הנציג, וזאת משום שאחד הקריטריונים הבלתי מתפשרים שלנו הוא להעניק ללקוחות בין אם מדובר בשירות תיקון דלתות במיתר או תיקון דלת בדימונה את התחושה הכל כך בלתי מובנת מאליה, ש"הכל בסדר"

איש קשר וצוות מנעולנים בכל אזור בדרום

עוד יתרון שחשוב לנו להביא לידיעתכם הוא נושא התקשורת מול החברה. חשוב לנו להעניק יחס אישי עד כמה שניתן ולכן אנו דואגים לאיש או אנשי קשר קבועים בכל גזרה, תוך היכרות עם הלקוח , הבנת צרכיו וסוגי השירותים להם הוא נדרש באופן שוטף בייחוד באזורים ושטחים מאתגרים גיאוגרפית וביטחונית כמו מיתר.
 
שהרי, אין כמו לשמוע קול מוכר ובטוח כאשר המצב נראה מתסכל ובלתי פתיר.
מדוע מומלץ שלא לבצע עבודות תיקונים בכוחות עצמכם?
 
תיקון דלת באופן חובבני עשוי להחמיר את המצב ולייקר את השירות , ולכן, אנחנו תמיד ממליצים לא לעשות שום דבר באופן עצמאי אלא אם הונחיתם אחרת על ידי נציג החברה במהלך שיחת השירות אל המוקד או שיחה יוצאת מטכנאי השטח עצמו.
צור קשר