מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

תיקון דלתות בלהבים

תיקון דלתות בלהבים

 

תיקון דלתות בלהבים הוא אחד השירותים בהם אנו כחברת מנעולנים ותיקה ומקצועית בשום המיגון והמנעולנות בדרום, מתגאים בו באופן משמעותי. היכולת שלנו להגיע לאתרים ואזורים שונים באזור הדרום, לכסות שטחים רחבים ונרחבים ולהגיע גם ליישובים ומובלעות קטנות באזור הדרום. היכולת להגיע , ויותר מכך, להיות זמינים באופן אולטימטיבי גם במקומות כאלה, מעניקה לנו את האפשרות לתת שירותים פרטניים ויחס אישי בכל ישוב ובכל קהילה.


חברתנו, חברת אבי מנעולנים מתהדרת ביכולת הוורסטילית שלה וביכולת להיות בכמה מקומות בו זמנית בזכות הצוות המקצועי הגדול והמנוסה שלה אשר שולח זרועות רחבות לא רק בתחומי המנעולנות השונים אלא גם אל ייעדים קטנים כגדולים ובעל נגישות עבור מרבית אוכלוסיית הנגב.

 

תיקון דלתות פלדלת בלהבים

 

הפלדלת היא בין הדלתות השכיחות והחזקות ביותר הקיימות, על אף הדלתות החדשניות שנולדו בשנים האחרונות, ממשיכה הפלדלת ושריונית חוסם, לתפקד כמותגיות המובילות בתחום הפרטי והמשרדי כאחד. חברתנו, מתמחה בשירותי תיקון דלתות בלהבים מכלל הסוגים ומנוסה בתיקון דלתות פלדלת וכמו כן תיקון דלתות שריונית חסם כבר שנים רבות. תיקון דלתות בלהבים היא בין השירותים המובילים בחברתנו, על אף שזהו ישוב בלתי ממוקם שמרבית המנעולנים מעדיפים שלא להגיע אליו, אנו מעמידים לרשות התושבים שירות נגיש ומקצועי בכל שעה, בכל נושא בתחום המנעולנות, בין אם זה תיקון דלת בלהבים ובין אם זה תיקון ספציפי ונקודתי יותר של מנעול בלבד.

 

תיקון דלתות פנדור בלהבים – האם זוהי באמת דלת שלא ניתן לפרוץ?

 

דלת הפנדור, היא אחת הדלתות החדשניות והטרנדיות ביותר הקיימות בעולם המיגון. לא מכבר נאמר על דלת הפנדור כי היא אחת הדלתות היותר קשות ומורכבות בפריצה, יחד עם זאת, לאחר מחקרים ובדיוק התגלה, שהדבר "לא בדיוק נכון". דלתות פנדור הן אמנם דלתות קצת יותר קשות לפריצה אבל בהחלט לא חסינות פריצה. עם זאת, גם בדלתות אלא אנו מיומנים ויודעים להעניק שירותי תיקון דלתות בלהבים לרבות בתיקון דלתות פנדור.


שירות המנעולנות ושיפור טכניקות ההגנה יהיו זהות לפתרונות המיגון של כל דלת רגילה וגם פה נוכל לתת לכם ייעוץ מותאם לדלת ולתקציב, תוך אחזקת ציוד מותאם לכל סוגי הדלתות.

 

 

חידוש דלתות מעוצבות בלהבים – עזרים מקצועיים לחידוש ושימור הדלת

 

ברשותכם דלת מעוצבת? הציר בלוי? המנעול חורק כאשר המפתח מסתובב, אבל אתם פוחדים שכל תיקון עשוי לפגוע באיכות החזותית של הדלת? חברתנו מתמחה בשיפור פעולת הצלינדר, החלפת צירים,החלפת מנעולים וכל שירות שידרש עבור תיקון דלת להבים, גם עבור דלתות מעוצבות. בחברתנו מגוון אנשי המקצוע המיומנים לטיפול ומתן מענה ושירותים של תיקון דלתות להבין ואפילו שדרוג המיגון והתאמנת המנעולנים והאביזרים עבור הדלת המעוצבת
 

כמה זמן לוקח לתקן דלת בלהבים – המקצוענים שלנו

 
מעבר לזמן התיקון שדורש כמה דקות ספורות, בממוצע. גם זמן ההמתנה לאיש שירות השטח שלנו הוא קצר ביותר באופן מפתיע. אנו עושים כל מאמץ לקצר את זמני ההמתנה למנעולן, בין אם מדובר בעיר או יישוב מרכזיים בדרום ובין אם מדובר ביישובים קטנים ומרוחקים.
 
זקוקים למנעולן ועכשיו??? צרו איתנו קשר ואנחנו בדרכנו אליכם!
צור קשר