מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

תיקון דלתות בירוחם

תיקון דלתות בירוחם

 
האם ירוחם נחשבת לאחד המקומות היותר מאתגרים מבחינת שירותי המיגון או שמדובר בשמועה שאין לה בסיס? פתיחה זו היא אחת הסיבות המשמעותיות לכך שחברת אבי המנעולן לקחה על עצמה את האחריות להעניק את השירותים המתקדמים בתחום המנעולנות  ומיגון הבית, העסק והמשרד מתחילים דווקא מתחזוקת דלתות ותיקון דלתות, שעשויה למנוע בלאי ושחיקה מהירה של הדלת.
 
אבל האם אנשי שירות ושטח בתחום המנעולנות ותיקון הדלתות נפוצים או בכלל קיימים באזורים דרומיים כמו ירוחם והאם קיימת מודעות או צורך לשירות וטיפולים כאלה, ואם כן לשם מה הם נדרשים? 
 
אבי המנעולן מעניק מענה מושלם לכלל הצרכים הביתיים והעסקיים לשימור הדלת והמנעול במצב תקין, בטיחותי ובטוח לאורך זמן.
 

תיקון דלתות מעוצבות בירוחם

 
דלתות מעוצבות הן בין המוצרים והעיצובים המבוקשים ביותר בתקופה האחרונה ולכן גם הטיפול בהן דורש רגישות ודיוק. דלתות מעוצבות מכילות במקרים רבים אפליקציות, חריטות ושילוב חומרי גלם שונים, אשר יכולים להיפגע ולהיפגם במקרם של כל תזוזה לא זהירה. תיקון דלתות בירוחם הוא אחד השירותים המבוקשים לא רק במישור הדלתות המעוצבות אלא כתוצאה מהמתיחות והצורך המיוחד במיגון וחוזק הדלת.
 
לכן, במיוחד כאשר עוסקים בשירותי תיקון דלת בירוחם בעיצוב משודרג שימת הדגש על הדייקנות הופכת למורה ומחמירה אפילו יותר כתוצאה מהמרכיבים השונים ב והרגישים שעשויים להיכלל בה.
 

תיקון דלתות פנים ודלתות כניסה - חבילות שירותים ייחודיות

 
דלתות כניסה מיוצרות בדרך כלל מחומרי גלם הרבה פחות עמידים מדלתות הכניסה המיוצרות על פי רוב מכמה שכבות של מתכת, ברזל ופלדה. טיפול בדלתות פנימיות בין אם מדובר בשירות תיקון דלתות בירוחם או בכל מקום בארץ מחייבים זהירות מרבית כתוצאה מהמעמידות הנמוכה יחסית של הדלת למכות וזעזועים. תיקון דלת בירוחם, נדרשת במקרים רבים כחלק משירות עסקי למשרדים וארגונים שממגנים את העסק באופן הרמטי גם מבחינת הכניסות הפנימיות. יצירת תחושת ואווירה "כספת" מעוצבת מבפנים ומבחוץ דרושה כדי לספק לעסק את הדיסקרטיות והמיגון האיכותי והיעיל ביותר שנוצר תוך הקמת כמה תחנות מעבר , מעבר לדלת הכניסה הראשית.
 

תיקון דלתות ושערים במועצות אזוריות וישובים קהילתיים

 
תיקון דלתות בירוחם והנגב באזורים כמו שערים של יישובים, מושבים ומועצות אזוריות, הוא שירות שדורש רגישות ברמה גבוהה כחלק מהסיכון הקיים גם בתחום האזרחי וגם בתחום הבטחוני. אבי המנעולן מעניקים שירותי מגוונים ליישובים, מועצות ומושבים תוך מתן מענה רגיש ומותאם לאלמנט הסביבתי האזרחי והצבאי כאחד.
 

מהו מועדון שירות "המנעולנים" ומדוע משתלם להצטרף אליו?

 
מועדון שירותי "המנעולנים", הינו מועדון מוסדי אשר מותאם לצרכי העסק, הארגון או היישוב הקהילתי אשר מזמין שירותי מנעולנות במגוון התחומים, כמו גם תחזוקה שוטפת וביצוע בדיקות תקופתיות לתחומי המיגון והמנעולנות השונים.
 
היתרון המשמעותי בחברות זו הוא היתרון במתן מענה מועדף ללקוחות המועדון בתחום השירות, מהירות ההגעה והמחירים המועדפים לחברים בכל יום בשנה ובכל שעה משעות היממה.
 
צור קשר