מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

תיקון דלתות בדימונה

תיקון דלתות בדימונה והסביבהזקוקים לתיקון דלת דחוף בדימונה? המנעול או הצלינדר שלכם בלוי או רופף? אובדי עצות ותוהים האם לעבור על סדר היום? חברתנו מתמחה בטיפול בדלתות וצלינדרים רופפים. רבים מהלקוחות אינם מודעים לעובדה כי דלת שנסגרת בקושי הן מכיוון סיבוב המפתח עצמו והן מכיוון סגירת הדלת עצמה, היא תקלה פשוטה יחסית עם פתרון פשוט עוד יותר.

כחברה וותיקה הנותנת שירותי תיקון דלתות בדימונה והדרום חשוב לנו להביא לידיעה את פשטות התיקון וההקלה המשמעותית לאחר תיקון הדלת. התקלה נובעת בדרך כלל משחיקת משקופי הדלת, גומיות הדלת, הצירים, בסיס הדלת או שחיקת שיני הצלינדר/המנעול.

ליקויים אלה הם בין הליקויים הפשוטים והקלים ביותר לתפעול וטיפול- תוך דקות מספר תהיה לכם דלת תקינה שנסגרת ונפתחת באופן יעיל ותקני.

אחד החששות הנוספים שבגינם לקוחות אינם מטפלים בצלינדר הוא חשש מפני הרס הדלת במיוחד כאשר מדובר על דלת מעוצבת, כתוצאה מהפעולה האלימה הנדרשת לפירוק המנעול או הצלינדר לצורך החלפתו.

מנעולן מקצועי ומיומן ידע להחליף את המנעול/צלינדר באופן שלא יפגע בדלת עצמה או בחלקיה התקינים.

שירותי תיקון כלל הדלתות באזור דימונה והסביבה

תיקון כל סוגי הדלתות בדימונה?אנשי המקצוע והמנעולים המקצועיים והמנוסים שלנו יידעו לטפל בכל תקלה, בכל כשל ובכל ליקוי בכל סוגי הדלתות הקיימים בזמן שירות קצר ביותר ואיכותי ביותר , תוך זיהוי מהיר וכמעט מיידי של התקלה וטיפול בה לשביעות רצונו המלא של הלקוח, הן מבחינת מהירות הטיפול, מבחינת איכות הטיפול ומבחינת מחירי השירות החסכוניים וההוגנים שלנו.

תיקון דלתות בדימונה ותיקון דלתות באזורים השונים בדרום הארץ הוא שירות אשר עשוי לכלול משתנים ואפשרויות רבות. הסקת מסקנות מהירה והגעה לפתרון מהיר, לעיתים קרובות תוך כמה דקות ספורות, מגדירים אותנו בתור אנשי מקצוע מצטיינים בתחום תיקון הדלתות.

הזמנת שירות תיקון דלת בדימונה דורשת אמון וביטחון באיש המקצוע כתוצאה מהטיפול המקצועי הנדרש והצורך בהחלפה וטיפול בכמה וכמה מנגנונים בדלת - המנעולנים שלנו יודעים לזהות את הליקוי ולתת לו מענה מהיר ויעיל. כל זאת, מבלי שתצטרכו להמתין שעות להגעת המנעולן כמו במקרים רבים אחרים.

תיקון דלתות בעסקים ובארגונים תעשייתיים

הלקוחות העסקיים של צוות המנעולנים בחברת, אבי מנעולנים, נהנים משירותים מיידיים ובהטבות ייחודיות עבור מועדון הלקוחות הקבועים שלנו. השתייכות למועדון הלקוחות העסקיים והמוסדיים של אי מנעולנים זוכים להנחות משמעותיות עבור השירותים ומוצרי המנעולנות השונים והאיכותיים ביותר.

עבור בית עסק, טיפול בדלת או מנגנון דלת שאינו עובד, הוא קריטי ודורש התייחסות מיידית ברמת טווח קצר ביותר של עד שעה. אנו מודעים לנושא ומיומנים במענה לקריאות הלקוחות העסקיים שלנו עבור תיקון דלתות בדימונה או בכל אזור אחר בדרום מכל הסוגים הקיימים, כמו גם, דלתות קרוסלה, דלתות אוטומטיות ודלתות קלאסיות.

האם ישנה אפשרות למנוע החלפת דלת ישנה?

במקרים רבים קיימת סבירות גבוהה לאפשרות שימור הדלת הקיימת כתוצאה מכך, שבמרבית המקרים התקלה נובעת ממנגנון הנעילה או הפתיחה או רכיבים ספציפיים שנשחקו או התבלו. לכן, תיקון הדלת, במיוחד כאשר מדובר על דלת איכותית, הסיכוי לתיקון ללא הצורך בהחלפה גבוה באופן משמעותי.

יתרה מכך, במקרים בהם, הדלת טעונת החלפה אך הלקוח מציין כי לא תהיה באפשרותו להחליף אותו, נמצא פתרונות יצירתיים לחיזוק ותיקון, גם אם זמני של הדלת.

צור קשר