מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

תיקון דלתות באופקים

תיקון דלתות באופקים

שירות תיקון דלתות באופקים הוא בין השירותים הפחות זמינים הקיימים. מעבר לכך, שירותי תיקון דלת באופקים אינו נמצא על סדר היום וכמעט ואין לו כל מודעות והבנה, לא בכל הקשור לחשוב ואפילו לא בידיעה שישנה אפשרות לתקן את הדלת באופן מהיר, איכותי וכזה שיעניק לכם שירות ארוך טווח מהדלת לפחות כפול מהזמן בו שירתה אתכם עד היום. דלתות תקינות ותקניות באזור אופקים כתוצאה מהמתיחות הרבה השוררת באזור בשנים האחרונות - נעילת דלת איכותית וחיזוק צירי הדלת  יכולה להיות הצלה של ממש.

במקרים רבים, דלת מתוחזקת ושמורה תאפשר הגנה אפקטיבית בפני הדף ודווקא באזורי הסיכון זוהי החשיבה האחרונה , כתוצאה מאותו חוסר מודעות. בין אם נתקעתם מחוץ לבית או שהדלת חורקת ועושה לכם חיים קשים בפתיחה ו/או בסגירה, זה בדיוק הזמן ליצור קשר עם חברת המנעולנים שלנו וליהנות משירות תיקון דלתות ושדרוג דלתות איכותי, במהירות, יעילות בכל שעה משעות היום ובכל יום מימי השבוע בזמינות מהגבוהות ביותר שקיימות.

תיקון דלתות ותמיכה בתושבי אופקים בזמני לחימה

מצבים מתוחים כמו זמנים של מבצעים צבאיים ומלחמות אינם מבטלים את העובדה שתושבי היישובים הקרובים אל הגבול עדיין זקוקים לשירותים שוטפים. חברתנו העניקה, מעניקה ותמשיך להעניק שירותים שותפים ושירותי חירום עבור תיקון דלתות באופקים בכל מצב ובכל תקופה.

היכולת שלנו לתת לתושבים שירות כמו תיקון דלת באופקים, שיקל , וחשוב מכך, לא יכביד עוד יותר על המצב הוא אחד העקרונות והמטרות החשובות ביותר שלנו כחברה. ולכן, התחייבנו וממשיכים להתחייב לשירות מלא בכל תקופה ובכל זמן - בין אם ברגיעה ובין אם בעתות לחימה.

תיקון וחידוש דלתות ישנות - מהפך משמעותי

הדלת שלכם רעועה, חורקת ומתנדנדת? חכו! לפני שאתם ממהרים להשליך אותה אל המזבלה העירונית, חשוב מאוד שתדעו שלעיתים יש מה לעשות ואפילו הרבה. חברת אבי מנעולנים הצילה לא פעם דלתות ישנות שמצבן נראה רעוע ובמצבי גסיסה מתקדמים, עד לכדי מראה ותפקוד של דלת חדשה לחלוטין.

לנו כחברה המספקת שירותים, חשוב לשמור על הכסף של לקוחותינו ולהביא לידיעה שאין לנהוג בפזיזות גם אם הדלת נראית גמורה, מומלץ לקבל חוות דעת של איש מקצוע באשר לתיקון אופקים גם אם זו נראית שאין לה עוד הרבה ימים.

בדיקת ובקרת צלינדרים ומנעולים במרחבים מוגנים - נעילת בטיחות ומנגנון ילדים

מעבר לשירותי תיקון דלתות באופקים, בחברתנו שירותי בקרה ובדיקת מנגנוני נעילה ושירותי שדרוג הכוללים תוספות של מנגנוני הגנה ובטיחות ילדים ובדיקת מנעולים בחדרים ממוגנים. במקרים של חדר מוגן שעמד ללא שימוש עבור המטרה אליה יועד במשך זמן רב חשוב לבדוק את תקינות הצלינדר גם אם זה חדש יחסית. חשוב מאוד לוודא כי מצב הצלינדר או המנעול תקין כדי לא להיות מופתעים ואובדי עצות ברגע האמת.

צור קשר