מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

קורס מנעולן אונליין

קורס מנעולנות אונליין מציע לכם קורס מזורז, איכותי ויעיל כך שבתוך פחות מ30 יום אתם תצאו לשוק העבודה ותתחילו לייצר כסף.

איך עושים זאת?

פשוט וקל.

 1.  ראשית, נרשמים אצלנו באתר "קורס מנעולנות אונליין" ומתחילים לצפות בשיעור הראשון על מנת לראות אם קורס במנעולנות מדבר אליכם. היה ותחליטו להגיע עד אלינו על מנת שאנו נבחן את יכולות הטכניות שלנו אז דרך האתר תוכל ליצור איתנו קשר ואנו נזמין אתכם לבדיקת התאמה. אם צפיתם בשיעור הראשון ואכן התרשמתם, זה הזמן שלכם להצטרף אלינו וללמוד ברמה העיונית את שאר הקורס ובין שיעור לשיעור להיבחן על אותו שיעור על מנת שנוכל לוודא גם אנחנו וגם אתם שאכן החומר שהנלמד נכנס אליכם "טוב טוב לראש".
   
 2. לאחר שתסיימו את הקורס העיוני, הגיע השלב המעשי. בשלב המעשי אתם תעברו הכשרה "אחד על אחד" על מנת שנוכל לטפל בכל סוגי המנעולים ובכל סוגי הדלתות. ברגע שתגיעו למצב שבו אתם תעבדו "על חי", הכל יתחבר לכם וכך תוכלו להתמקצע. השילוב בין העיוני לבין המעשי הינו שלב הכרחי ללמוד הקורס בהצלחה.
   
 3. לאחר שעברתם בהצלחה את הקורס העיוני והמעשי, הגיע שלב קבלת התעודה על ידי "עמותת מיגון ודלת". התעודה שתקבלו הינה תעודה בינלאומית מאושרת שתסמיך אתכם לטפל בכל סוגי המנעולים ובכל סוגי הדלתות בין מדובר בלקוחות פרטיים או מוסדות ציבוריים.
   
 4. מתחילים לעבוד ולייצר כסף. בשלב הזה אנו נרכוש מלאי ראשוני (ארגז כלים אתם תקבלו מאיתנו בחינם כחלק מהקורס). אנו נלמד אתכם על כל עולם השיווק על מנת להיות מנעולנים מן השורה כך שתוכלו לייצר הכנסה מיידית.

האם כל אחד יכול להיות מנעולן?

בוודאי שכן! באופן עקרוני, לא צריך ידע מוקדם או יכולות טכניות. בין אם אתה גבר או אישה, פנסיונר, חייל משוחרר, עצמאי שכבר עובד בתחום מסויים, עובד חברה שכבר עובד בעבודה כזאת או אחרת, הקורס הזה מתאים לכולם. אנו נדע להכשיר כל אחד ואחת מכם על מנת שתהיו עם כל הידע הדרוש לשם ביצוע העבודות ומתן פתרונות ללקוחות וכמובן - לעשות מזה כסף!

האם יש דרישה של מנעולנים בארץ?

בהחלט. יש לא מעט מנעולים ודלתות במבנים ובבתים פרטיים, ולמעשה סביבנו יש לא מעט מנעולים ודלתות בין אם מדובר בכספות או אפילו מנעולי תלייה. כל אותם מנעולים וכל אותם דלתות זקוקים לתחזוקה שוטפת. מנעול לא עובד לנצח. תמיד יש תקלות ולא מעט אנשים בארץ זקוקים למנעולן מדי יום ולכן כמות המנעולנים שיש בארץ הינה כמות שלא מספקת את הדרישה העצומה שיש לשוק הזה להציע.

מהו תפקידו של מנעולן?

 • תפקידו של מנעולן הוא לדעת לפרוץ כל מנעול וכל דלת בצורה המקצועית ביותר.
 • לדעת להחליף את כל סוגי המנעולים והצילינדרים לבית ולעסק.
 • לפרוץ את כל סוגי הרכבים.
 • לפרוץ את כל סוגי הכספות.
 • תיקון ותחזוקה שוטפת של מנעולים ודלתות.
 • פתרונות מיגון לרוצים בכך.

האם מנעולן מחוייב להיות זמין 24 שעות?

חד משמעית, לא!

מנעולן יכול "להפעיל" את הפרסום שלו לפי צרכיו האישיים וכך לנווט את שעות הפעילות שהוא יכול לעבוד בהם. כך אם למשל בחרתם להיות מנעולנים במשרה מלאה, אז לא תהיה לכם בעיה לעבוד 24 שעות ולהיות פנויים כל הזמן לעבודות. אם אתם כבר עובדים בעבודה מסויימת, אז תוכלו לייצר הכנסה שנייה בשעות שבהם אתם פנויים.

למה לא ללמוד במכללה?

לא מעט מנעולנים הגיעו אלינו על מנת "להשתפשף" לאחר שסיימו לימודים במכללה כזאת או אחרת ולכן אנו יכולים להגיע לכם באופן חד משמעי שקורס מנעולן עושים אך ורק אצלנו. למה? כי בזמן הפנוי שלכם, תוכלו ללמוד בבית את התוכן העיוני ואז בסיומו תקבלו יחס "אחד על אחד". הכל לפי הקצב שלכם ולפי הזמן הפנוי שלכם. אף אחד לא רודף אחריכם. אין סביבכם 30 תלמידים כמו במכללה שבו היחס שתקבלו לא יהיה באופן שווה.

בשורה התחתונה חברים, אנו מחכים לכם. תפתחו לעצמכם דלת לחיים ותלמדו מקצוע לחיים, מקצוע מבוקש שיש בו הרבה כסף ועל הדרך תוכלו לעזור לאנשים במקרי חירום ולחוות סיפוק והנאה צרופה.

צור קשר