מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פריצת מנעול לדלת רב בריח

פריצת רב בריח – שום דבר לא עומד בפני המנעולן

במרבית הבתים בישראל ישנן דלתות רב בריח, מדובר על דלתות פלדה אשר נחשבות לחזקות והחסינות ביותר בשוק הישראלי, והרבה יותר קשה לפרוץ אותן מאשר דלתות רגילות. מי שכן יכול לפרוץ דלת רב בריח הוא פורץ מנעולים מקצועי.

פריצת רב בריח - אבי המנעולן

פריצת רב בריח מתבצעת במקרי חירום שונים, כשננעלים בתוך או מחוץ לבית, כשהמפתח לא מצליח לפתוח את הדלת, כשהמנעול איננו תקין או מסיבות אחרות אשר בגללן הדלת לא נפתחת כפי שהיא אמורה. במקרים רבים, פריצה של דלת רב בריח מחייבת בהמשך, החלפת מנעול עם מפתח חדש, שכן המנעול הישן כבר לא יהיה בשימוש.

פריצת רב בריח מתבצעת כאמור על ידי פורץ מנעולים מקצועי אשר יודע לזהות היטב את סוג המנעול וכיצד ניתן לפרוץ אותו. במקרים מסוימים הפריצה תתבצע תוך כדי ניתוק המנעול מהדלת, ובמקרים אחרים יש לנתק את הצילינדר ממנה על מנת שיהיה ניתן לפתוח אותה. לא פעם הצילינדר נתקע ולכן הדלת לא נפתחת. חיתוך של הצילינדר באמצעות מסור חשמלי מאפשר לפתוח את הדלת בצורה נכונה. חשוב להדגיש פורץ מנעולים ידע להבחין סוגי המנעולים אך גם בין מספר הצילינדרים שיש בדלת, על מנת לדעת בוודאות, מהו המספר הנכון בשביל לבצע את החיתוך כך שהדלת תיפתח.

כיצד מזמינים פורץ מנעולים לפריצת רב בריח

כאמור, פריצת רב בריח, מחייבת התערבות של איש מקצוע, לא כל אחד יכול לעשות את זה וגם לא כל מנעולן יודע כיצד לשבור את המנעולן בצורה מושכלת. דוגמא למנעולן שכן יודע, הוא אבישי כהן, מנעולן בבאר שבע והסביבה, הוא מתמחה בפריצה לדלתות ובפרט פריצת רב בריח מסוגים שונים. לאבישי ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום והוא מוכן לבצע עבודה זו בכל מועד. ניתן לפנות אליו בטלפון או דרך האתר.

בשביל לבצע עבודה של פריצה דלת רב בריח יש להשתמש בכלים מיוחדים ולכן רק מי שהוא מנעולן מקצועי ומנוסה, יכול לבצע את העבודה ואסור לנסות לבצע אותה לבד, שכן זה יכול לגרום נזק לדלת. 

צור קשר