מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פריצת מנעול צילינדר או חכם - התקשר עכשיו לאבי המנעולןפריצת מנעול צילינדר

כיצד פורצים מנעול חכם

לא מעט דלתות הן של בתים פרטיים והן של בתי עסק כוללים מנעול צילינדר, שנחשב לאחד המנעולים החכמים ביותר אשר קיימים בשוק.

בשביל לפרוץ מנעול שכזה, צריך להיות בעל ידע וניסיון רב בנושא ולהכיר את הרעיון הבסיסי עליו מבוסס המנעול וכיצד לגשת לפריצתו.

מנעל צילינדר אשר מורכב בדלתות פלדלת, הוא מנעול אשר מזהה את המפתח שמתאים לו, כלומר, הוא לא יכול להיפתח, באופן תיאורטי, על ידי מפתחות או מכשירים אחרים אלא רק על ידי מנעול מותאם. ישנן דלתות שיש להן יותר מצילינדר אחד, מה שהופך את היכולת לפרוץ אותה להרבה יותר מסובך.

כמו כן, ישנן דלתות, בעיקר בבתי מגורים אך גם בבתי עסק רבים נהוג להתקין אותן, עם צילינדר פנימי, כלומר, הדלת ננעלת מתוך המבנה ללא צורך במפתח. בצורה כזו, הרבה יותר קשה לפתוח את הדלת מבחוץ.

מנעול צילינדר עובד על רעיון של פינים, ברגע שהמפתח נכנס פנימה, הוא דוחף את הפין אל תוך החור ובכל נועל את הדלת. כאמור, יש מנעולים עם מספר צילינדרים, כלומר מספר פינים. ככל שיש יותר פינים אז הרבה יותר קשה לפרוץ את המנעול כמובן.

פריצת מנעול צילינדר לכל סוגי הדלתותכיצד פורצים מנעול צילינדר?

בעל מקצוע שמתמחה בפריצת דלתות ובפרט בפריצת מנעולים, חייב לדעת כיצד פורצים מנעול צילינדר. לשם כך הוא צריך כלים מיוחדים, בעזרת הוא יוכל לנסר את הפינים, על מנת שהמנעול יצא מכלל פעולה ויהיה ניתן לפתוח את הדלת.

מן הסתם, ככל שיש יותר צילינדרים, הרבה יותר מסובך לפרוץ את המנעול. אך בעזרת כלים מקצועיים נכונים, ניתן לבצע זאת. חשוב עוד לומר, שפריצת מנעול צילינדר מחייבת החלפה שלו במנעול ומפתח חדש.

מי שמתמחה בפריצה של דלת עם מנעולי צילינדר הוא אבישי כהן, מנעולן בנגב אשר מתעסק בתחום זה כבר למעלה מעשרים שנה. הוא מבצע את עבודתו נאמנה ויש לו קהל לקוחות רחב.

במידה ואתם צריכים לפרוץ מנעול צילינדר הרי שהדרך הנכונה לעשות זאת, היא לפנות אליו בטלפון ותוך זמן קצר הוא יגיע אליכם לבצע את העבודה.

 
 
צור קשר