מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פריצת חלונות אלומיניום

פריצת חלונות אלומיניום – יוצרים לכם פתח!

חלונות האלומיניום, בייחוד חלונות האלומיניום המקוריים הינם מוצרים קשים מאוד לפריצה. יכולת ומהירות הפריצה בשעת חירום ויכולת התגובה בשעת לחץ הינה קריטית באופן משמעותי.

אבי המנעולן ידע לתת לכם את המענה הדרוש במהירות גבוהה בשעת חירום.

פריצת חלונות אלומיניום


פריצת חלונות אלומיניום במקרה של שריפה

פרצה שריפה? אין זמן להתעסק בפריצת צלינדרים עקשניים! אבי המנעולן עם כוחות הביטחון וההצלה וארגון מכבי האש, נותנים שירותים לצוות הכבאות ולאנשים פרטיים במקרי חירום ויודעים לפרוץ גם את חלונות האלומיניום החזקים ביותר במקרים שונים כמו שריפות או רעידות אדמה אשר השאירו בני אדם לחודים בתוך הבית.

במקרים של שריפה ו/או רעידת אדמה מתרחשים מקרים בהם דלת הכניסה נחסמת והזזה של פריטים ממנה עשויה לסכן  ולפגוע באנשים שנותרו לכודים בבית.

אבי מנעולן הינה חברה מבין הוותיקות בארץ בתחום החילוץ המקצועי במקרי חירום מיוחדים כמו המקרים הנ"ל.

 

אפשרות פתיחה מיוחדת של חלון במקרה חירום

כפי שציינו מעלה חלונות אלומיניום מקוריים הינם בין החלונות הקשים ביותר לפריצה. אבי המנעולן מומחה בפריצת של חלונות אלה לצרכים השונים. ברשותנו הציוד המקצועי הטכנולוגי והמתקדם ביותר המסוגל יחד עם העבודה המנוסה והמקצועית של אנשי הצוות שלנו להכניע כל חלון אלומיניום עיקש.

במיוחד עבור לקוחותינו אנו דואגים לבצע בדיקות תקופתיות, רענון השימוש וחוקי הבטיחות של אנשי הצוות שלנו ואחריות על תקינות וחידוש הציוד לבטיחות הלקוחות ולצורך הענקת השירות ברמה הגבוהה ביותר כמו שעשינו לאורך כל שנות קיומנו.

 

פריצה מיידית במקרים מיוחדים

יצאתם לרגע קט אל השכנה שממול והדלת נטרקה, היא נעולה ואין לכם כל אפשרות לפתוח אותה. שימו לב: פריצת דלת בעצמכם במקרים בהם הלכודים הם ילדים צעירים מאוד היא מסוכנת במיוחד וזאת מאחר שהילד עשוי להימצא ליד הדלת ולהיפגע כתוצאה מפריצה בלתי מקצועית!

אבי המנעולן מגיע במקרים כאלה בהקדם האפשרי ולאחר בדיקה מהירה של אפשרויות במקרים של בית פרטי נעדיף לפרוץ דווקא את חלון האלומיניום למניעת סכנה אפשרית ופגיעה מאחר שפריצת החלון מאפשרת צפייה אל תוך הבית והקנת סיכויי הפגיעה עד לסיכויים אפסיים.

אבי המנעולן לשירותכם בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע לפריצת חלונות אלומיניום כבדים וכל פריצה נדרשת בבטיחות וביעילות הגבוהה ביותר. צרו קשר עכשיו ונדאג שיגיע אליכם מנעולן מקצועי בהקדם האפשרי!

צור קשר