מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פורץ רכבים

המונח פורץ רכבים מעורר אצל כולנו תחושות שליליות כיוון שאף מאיתנו לא רוצה להגיע לסיטואציה בה אנו זקוקים לשירותיו של מנעולן לרכב. הפריצה לרכב היא לרוב מאוד נעימה ובמידה ומדובר בהרס של הרכב כמו שבירת החלון, גניבה של חפצים שהיו באוטו והכי חמור גניבה של הרכב עצמו אנו נאלצים להתמודד עם רגשות מאוד לא נעימים. למרות הקונוטציות השליליות לעיתים אנו נמצא את עצמינו זקוקים לשירותיו של פורץ רכבים כמו למשל במקרים בהם איבדנו את המפתחות לרכב, השלט של הרכב לא תקין, נעלנו את הרכב והשארנו את המפתחות בפנים ועוד.

 

איבדתם מפתח? התקשרו אל מנעולן ברמת גן

לפעמים בדרכנו אל הרכב אנו נתחיל לחפש בתיק את המפתחות של הרכב וניווכח לגלות כי אנו פשוט לא מצליחים לאתר אותם. נמשיך לחטט בתיק, בכל הכיסים הקטנים, נרוקן את התיק, נשפוך את כל תכולת התיק ועדיין לא נצליח למצוא את המפתחות. ברגעים אלה, רובנו ננסה לשחזר היכן היינו ומה עשינו על מנת לנסות ולהבין איפה השארנו את מפתחות הרכב. חלקנו אפילו יתקשרו למקומות בהם הם ביקרו וישאלו אם מישהו מצא מפתח. ישנם מקרים בהם נוכל לבקש מאדם כלשהו אשר ברשותו מפתח ספייר לרכב שלנו להגיע להיכן שאנו נמצאים אך ברבים מן המקרים לא נצליח לא יהיה ברשותנו מפתח ספייר לרכב ובשלב זה למרות כל הניסיונות יהיה זה נכון להתקשר אל מנעולן ברמת גן על מנת שיגיע למקום בו חונה הרכב שלנו ויפרוץ עבורנו את המנעול.

 

מפתח לא תקין? – מנעולן ברמת גן

גם אם לא איבדתם את המפתח יכול להיות שתזדקקו לשירותיו של פורץ רכבים. ישנם מקרים בהם למרות שמפתח הרכב נמצא ברשותכם אתם לא מצליחים לפתות את הרכב מסיבה כזו אחרת. אתם מוצאים את עצמכם מכניסים את המפתח, מנסים לסובב, אפילו מנסים להשתמש במפתח הספייר אבל פשוט שום דבר לא עובד. הפתרון הוא פשוט ומהיר – התקשרו אל מנעולן לרכב! פורץ רכבים יגיע במהירות למקום בו הרכב שלכם חונה ויפרוץ את המנעול עבורכם במקצועיות, במהירות וביעילות.

 

 

 
צור קשר