מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פורץ מנעולים ברמת השרון

פורץ מנעולים ברמת השרון

 

פורץ מנעולים ברמת השרון, הוא איש מקצוע מיומן המוסמך על ידי משטרת ישראל לפרוץ לביתכם, לרכב שלכם, לכספת או לכל סוגי מנעול אחר שתרצו. אצל פורצים מיומנים מעבר לשירותי פריצה, תוכלו לקבל גם שירות החלפת המנעול, הרי ברוב המקרים בתום שירות הפריצה, יש צורך גם להחליף מנעול או צילינדר, כך שעל כתפיו של מנעולן מונחת משימה די מורכבת ועליה להיעשות במקצועיות רבה. 

פורץ מנעולים מקצועי ברמת השרון

פורץ דלתות ברמת השרון, חייב להיות זמין עבורכם באופן מידי, הרי תקלות יכולות להיות 24/7 ביממה גם במקרים בהם חזרתם באמצע הלילה מבילוי וגיליתם שגנבו לכם את המפתחות של הרכב או את המפתחות של דלת הבית. לצערנו, מקרים אלו קורים לא מעט לכן חשוב שלא להיכנס ללחץ מיותר, אלה לנסות למצוא פתרונות יצירתיים כמו  לבדוק אם יש מפתחות רזרביים או אולי אחת הדלתות נשארה פתוחה. כמובן שאם אין ברירה- יש להזמין מנעולן באופן מיידי ולא לנסות לפרוץ לבד את דלת כדי שלא תגרמו לה נזק. 

לא חסרים מקרים בהם אנשים ניסו לפרוץ לבד את דלת הרכב או את דלת הבית וגרמו לדלת נזק של ממש, שאז מן הסתם עלות התיקון גבוהה יותר ואפילו במקרים קיצוניים יש צורך להחליף את כל מנגנון הנעילה ואפילו את הדלת. המסכנה – אל תנסו לפרוץ לבד עם טריקים שונים, אלה תנו למנעולן לעשות עבודה נקייה ומקצועית.

באילו מקרים אין מנוס אלה להזמין פורץ מקצועי?

 

יש לא מעט מקרים בהם אין מנוס אלה להזמין שירות פורץ מנעולים או פורץ רכבים ברמת השרון כמו במקרים הבאים: במידה ונשברו או אבדו המפתחות ואין לכם מפתחות נוספים בכלל או בקרבת מקום, אם נעלתם את הרכב והמפתח נשאר בתוכו, במקרה של תקלה במנעול, במקרה שהמפתח מסתובב על ריק, במידה והמפתחות התעקמו או בכלל נשברו ובעוד מקרים שונים ומגוונים. במקרים הללו, זה הזמן להזמין פורץ מנעולים מורשה הפועל עם רישיון לעסוק בתחום. מעבר לעניין הפריצה חובתו של פורץ מקצוען לוודא כי אכן מדובר בבית או ברכב של מזמין השירות, על ידי הצגת מסמכים המאשרים זאת. חובה זו נועדה כדי שחלילה שלא ייווצר מצב שפורץ יזמין פורץ מורשה ואמין אשר יעשה עבורו את "העבודה השחורה" ובכך בעל המקצוע, שהרי פריצה ללא בדיקה זאת או ללא החזקת רישיון היא עבירה פלילית בגינה ניתן לקבל עונשים כבדים.

הזמינו רק פורץ מקצוען ובעל ניסיון

 

פריצה לבית או לרכב, היא לא עניין של מה בכך, ועליה להתבצע רק על ידי פורץ מנעולים ברמת השרון מקצוען אשר מכיר היטב את כל סוגי המנעולים בשוק. זאת תוכלו לוודא רק על ידי שימת לב לניסיונו העשיר, הרי רק פורץ בעל ניסיון הינו מומחה בכל סוגי המנעולים. 

 

צור קשר