מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פורץ מנעולים בפתח תקווה

פורץ מנעולים בפתח תקווה

לא כפי שרובם חושבים, פתח תקווה היא עיר גדולה שוקקת חיים ובה לא מעט עסקים, משרדים וכמובן לא מעט תושבים, כך שלא מעט אנשים זקוקים בחייהם לשירותיו של מנעולן, אם זה לצורך פריצה, החלפת מנעולים, תיקון מנעולים וצילינדרים ועוד שירותים רבים הקשורים לדלת של הבית או של הרכב שלנו.

פורץ מנעולים בפתח תקווה

עם התקדמות הטכנולוגיה בתחום המנעולים, נראה כי הם הופכים ליותר ויותר משוכללים וקשים לפריצה, אך לצערנו בכל כמה שניות בישראל נפרץ בית או עסק, כך שאנשים רבים ממהרים לשדרג את המנעול בפתח ביתם לטובת מנעול מתקדם יותר. אך כאמור, לא די בשירות זה, אלה אנשים רבים זקוקים גם לשירות של פורץ מנעולים בפתח תקווה ממגוון רב של סיבות, אם זה בשל תקלה במנעול, בצילינדר, במנגנון הנעילה של הרכב ולמעשה בכל סוג של מנעול.

מתי יש צורך להיעזר בפורץ דלתות בפתח תקווה?

 

בכל בית או משרד יש לא מעט דלתות, אם זה הדלת הראשית, דלתות פנים, דלתות של מחסן ועוד דלתות שונות עליהן מורכב מנעול וצילינדר שיכולים לעיתים לגרום לבעיות שונות, אם זה תקלות או בכלל אובדן או גניבת מפתחות שאז אין מנוס אלה לפרוץ את הדלת על ידי מנעולן מקצוען.

פורץ מנעולים בפתח תקווה, יוכל לתת לכם קשר רחבה של שירותים בעניין זה, אם זה שירותי פריצה מקצועיים, שירות החלפת מנעולים, שירות שכפול מפתחות, שירות תיקון צילינדרים או מנעולים מסוגים שונים, כאלה שניתן להציל ועוד מגוון שירותים אחרים.

מתי יש צורך להיעזר בפורץ דלתות לרכב?

הרכבים של היום, הם לא הרכבים שהיו פעם ודי קשה לפרוץ אותם, מכיוון שיצרנים משקיעים רבות בכל הקשור למיגון של הרכב, אך לא די בכך, גם חברות הביטוח דורשות להתקין מיגון ברמה גבוהה בעיקר ברכבים במוגדרים גניבים יותר ביחס לאחרים, מה שעושה את פעילות הפריצה הרבה יותר קשה.

לכן, במידה ואבדו מפתחות הרכב שלכם, או שארעה תקלה במנגנון של הרכב, יש להיעזר באופן מיידי בפורץ רכב מקצוען, כזה שמכיר היטב את כל סוגי מנגנוני הנעילה המתוחכמים ביותר של רכבים אלו. טרם הזמנת פורץ, חשוב לוודא עימו כי הוא מכיר היטב את כל סוגי מנגנוני הנעילה וברשותו כלים בטיחותיים לבצע פריצה בצורה יעילה ומקצועית.

מתי יש צורך להיעזר בפורץ מנעולים?

יש לא מעט סוגי מנעולים בשוק, אם זה מנעולי תלייה מורכבים ומתוחכמים, או מנעולים המשמשים לנעילת שערים עם שרשרת, שאז די קשה לפרוץ אליהם. כמובן שאנו לא מדברים על מנעולי תלייה פשוטים, אלה כאלה מורכבים וקשים לפריצה. מקרים אלו יכולים לקרות בשל אובדן או גניבת מפתחות, תקלה במנעול ועוד מגוון תקלות אחרות שבהן אין מנוס אה לפרוץ את המנעול על ידי מנעולן מקצועי. 

צור קשר