מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פורץ מנעולים בנתניה

פורץ מנעולים בנתניה

 

עם התקדמות הטכנולוגיה בתחום המנעולים, נראה כי יש לא מעט הזדמנויות להחליף את המנעול של ביתכם ולהתחדש במנעול חדש. אחת האופציות היא כאשר מדובר באובדן או גניבת מפתחות, שאז יש צורך להיעזר בשירותיו של פורץ מנעולים בנתניה כדי שיפרוץ את הדלת בבטחה ולאחר מכן תוכלו לנצל את ההזדמנות ולהתחדש במנעול חדש, כזה שקשה לפרוץ אליו. 

פורץ מנעולים בנתניה

בחירת פורץ דלתות בנתניה, הוא לא עניין של מה בכך, שהרי יש צורך לבחור פורץ שיתמחה גם בפריצת בדלת בצורה בטיחותית וגם לאחר מכן יחליף לכם מנעול וייתן לכם שירות מקצועי ואדיב. מעבר לשירות פריצת מנעולים, תוכלו לקבל אצל מנעולן גם שירות פריצה לרכבים, הרי יש לא מעט מקרים בהם אין מנוס אלה לפרוץ את דלת הרכב בצורה בטיחותית על ידי פורץ רכבים בנתניה. 

אז בואו נראה באילו מקרים אין מנוס אלה להיעזר בשירותיו של פורץ:

פריצה לרכב – יש לא מעט מקרים בהם אנשים נתקלים במקרי חירום ואינם יכולים להיכנס לרכב הפרטי שלהם, אם זה כתוצאה מתקלה במנגנון הנעילה, כתוצאה מכך שהמפתח התעקם או נפגם, שכחת המפתחות ברכב, תקלה בשלט ועוד מגוון מקרים שונים שבהם אין מנוס אלה להזמין פורץ רכבים בנתניה.

פריצה למנעולים – יש לא מעט סוגי מנעולים בשוק, אם זה מנעולי רב בריח, מנעולים לאופנועים, לדלתות פנימיות או דלתות הכניסה לבית, מנעולים של שערים, מנעולי תלייה ועוד מגוון רב של סוגים. מקרים אלה יכולים להיות כתוצאה מאובדן מפחות או כתוצאה מתקלה במנעול. במקרים אלו, פורץ דלותו יכול להוות פתרון מצוין.

פריצה לבתים – יש לא מעט מקרים בהם אנשים נתקעים מחוץ לדלת הבית בשל מגוון תקלות שונות, אם זה אובדן או גניבת מפתחות הדלת, מפתח שבור או עקום, דלת חורקת שאינה נפתחת, דלת טרוקה, תקלה בצילינדר, במנעול או בחלקי הדלת ועוד מגוון מקרים נוספים. במקרים אלו, יש להזמין פורץ דלתות בנתניה שיוכל לסייע לכם להיכנס לבית במהירות האפשרית. 

פריצה לכספות – כספות ניתן למצוא במקומות רבים, אם זה בבתים פרטיים, במשרדים, עסקים ועוד. יש לא מעט מקרים בהם יש צורך לבצע פריצה לכספות, אם זה בשלת מגוון תקלות שונות שיכולות לצוץ בדלת, במקרה של שכחת קוד, תקלה בקודנית, אובדן או גניבת מפתחות ועוד.

חשוב לציין כי  פריצה לכספת היא הרבה יותר מורכבת מאשר פריצה למנעול רגיל והיא דורשת ידע רב והכרה מלאה של סוגי המנעולים הרבים שקיימים בשוק – ויש לא מעט. לכן, וודאו עם הפורץ אם הוא מכיר את סוג הכספת שברשותכם.

במקרים בהם זקוקים לפורץ, הם אינם נעימים כלל, אך חשוב לא להיכנס ללחץ ולא לנסות לפרוץ לבד ללא ניסיון וידע, מכיוון שתוכלו לגרום נזק רב לדלתות, מה שאומר שלא תעזרו רבות למקרה.

צור קשר