מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פורץ מנעולים בלוד

פורץ מנעולים בלוד

 

דלת הכניסה לבית היא הביטחון הנפשי של כל אחד ואחד מאיתנו והיא מספקת לנו שקט ושלווה, אך כל עוד מותקן בה מנעול איכותי וחזק ששומר עלנו כאשר הדלת נעולה. אך כאשר ישנה תקלה בדלת הכניסה, נראה כי לא מעט אנשים נכנסים ללחץ ובצדק, הרי להגיע לבית נעול לאחר יום עבודה עמוס ומתיש, זהו תסכול רב ונראה כי דבר זה קורה לא מעט בשגרת היום יום, אם זה השל תקלה, אובדן או גניבת מפתחות ובמגוון סיבות אחרות מקרה חירום שכזה, חשוב לקחת נשימה ארוכה ולא לפעול מתוך לחץ, שהרי לחץ הוא אינו מועיל כלל וכלל במקרי חירום, אלה תתאפסו על עצמכן ותראו מה ניתן לעשות כדי לפתוח את הדלת.

פורץ מנעולים מוסמך בלוד

מסיבות אלו, חשוב שלא לנסות לשבור את הדלת, לא לבעוט בה ובטו שלא לנסות לפתוח את המנעול בחוזקה או על ידי טריקים שונים, מכיוון שלא רק שהמפתח יוכל להישבר לכם. אלה, תוכלו לגרום לדלת לנזק בלתי הפיך. במקרים אלו, ראשית נסו לבדוק אם יש לכם אלטרנטיבות אחרות, אם לא, הזמינו תיכף ומיד פורץ מנעולים בלוד שיפרוץ את הדלת בבטחה.

מגוון שירותים לדלת הרכב

 

אצל פורץ דלתות בלוד, תוכלו לקבל גם מגוון שירותים הקשורים לרכב, אם זה שירותי פריצת רכבים בלוד, שירותי תיקון שלט, שחזור שלטי, תיקון תקלה בשלט או במפתח, תיקון תקלה במנעול במקרה שהמפתחות אבדו, אם מפתחות הרכב ננעלו בתוכו ואין לכם מפתח רזרבי ועוד מגוון רב של מקרים בהם אין מנוס ויש צורך להזמין פורץ רכבים מנוסה ואמין.

חשוב לציין כי פריצת דלתות לרכב היא לא עניין של מה בכך, והיא די מורכבת לאור העובדה כי יצרנים משקיעים בטכנולוגיה מתקדמת בכל הקשור למיגון רכבים, על מנת שלא יהיה ניתן לפרוץ אליהם בקלות. לכן, כאשר מזמינים פורץ דלתות בלוד שיפרוץ או דלת הרכב או יתקן תקלה, חשוב לוודא כי מדובר בפורץ שמכיר היטב את סוג הרכב שלכם ויוכל לבצע פריצה או תיקון במהירות ובמקצועיות רבה.

שירות פריצה ותיקון מנעולים של כספות

 

אצל פורץ מנעולים בלוד, תוכלו למצוא שירות נוסף והוא פריצה, תיקון או שחזור מנעול אלקטרוני של כספות מסוגים שונים. כיום, גם תחום הנעילה של הכספות השתכלל פלאים, מה שמצריך ממנעולנים להכיר היטב את כל מנגנוני הנעילה של כספות שקיימים בשוק, בין אם אלה מנעולים שפותחים את הכספת עם מפתח רגיל, מנעול אלקטרוני, קודן, ביומטרי עם טביעת אצבעות ועוד סוגים שונים של מנעולים מורכבים על פי מיטב הטכנולוגיה החדישה.

יש לא מעט תקלות אשר שיכולות לקרות בכספות ולגרום להן לא להיפתח כלל, אם זה שכחת קוד אישי, מפתח תקול, מנעול או קודן שלא מגיב ועוד מגוון תקלות אחרות.

צור קשר