מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פורץ מנעולים בהוד השרון

פורץ מנעולים בהוד השרון

נתקעתם מחוץ לדלת? המפתחות שלכם אבדו או נגנבו? הדלת חורקת? הכספת אינה נפתחת? נראה כי הגיע הזמן להזמין מנעולן מקצועי שיסייע לכם לפתור את התקלה.

כיום, יש לא מעט מקרים בהם אנשים זקוקים לשירותים של מנעולנים, בין אם מדובר בפריצת מנעולים לדלת הבית, למשרד, לרכב או לכספת.

פורץ מנעולים מקצועי בהוד השרון

השירות יכול להיות בכל מקרה חירום או תקלה שאינה סובלת דיחוי אך יש לתקנה בהקדם האפשרי וזאת על מנת למנוע מקרה חירום שבה הדלת לא תפתח כלל וכלל. מקרי חירום יכולים להיות בכל זמן 24 שעות ביממה ואפילו בשבתות וחגים, לכן פורץ מנעולים בהוד השרון מעניק עבור לקוחותיו שירות בכל שעות היממה.

ברוב המקרים פורצים מעניקים שירות הגעה מהיר במקרי חירום של עד חצי שעה מרגע הקריאה, אך כמובן שיש לתאם זאת מראש ולוודא כי מנעולן זמין להגיע באופן מידי.

מקרים בהם יש צורך בפורץ מנעולים

אצל פורץ מקצועי תוכלו למצוא מגוון רב של שירותים הן לדלת הבית לסוגים שונים של מנעולים, לרכבים, לכספת, תיקון דלתות ועוד מגוון שירותים נוספים. בואו נראה באילו מקרים יש צורך להיעזר בפרוץ מנעולים:

פורץ דלתות בהוד השרון – יש לא מעט מקרים בהם יש צורך לפרוץ דלתות באופן מידי, כמו במקרים הבאים: במקרה ודלת הבית תקועה ואינה נפתחת כלל, במקרה של אבדן או גניבת מפתחות, מפתח התעקם או נתקע בתוך צילינדר, תקלה בפינים או בצירים שאינה מאפשרת לפתח את הדלת, דלת טרוקה ועוד מגוון רב של מקרים נוספים בהם אין מנוס אלה להזמין פורץ דלתות בהוד השרון שיפרוץ לכם את הדלת בבטחה מבלי לגרום לה לנזק.

כיצד תוכלו למנוע מקרי חירום בדלת הבית?

מקרה חירום הוא לא נעים לכל הדעות, אך יש כמה דברים חשובים שיסייעו לכם לנו אותם, כמו- אם במידה ודלת חורקת תקנו אותה מידי, השאירו מפתח אצל שכנים אם יש לכם דלת טרוקה שנפתחת מבחוץ רק עם מפתח, שמרו היטב על המפתחות שלכם בעת בילוי ועוד.

פורץ רכבים בהוד השרון

יש לא מעט מקרים בהם אנשים זקוקים לשירות פריצה לדלת הרכב, אם זה בעת תקלה במנגנון הנעילה של הרכב שלכם, אובדן או מפתחות, מפתח שאינו פותח את דלת הרכב, תקלה בשלט או בקודן, אם מפתחות הרכב ננעלו בתוך הרכב ואין לכם מפתחות נוספים ועוד מקרים נוספים שבהם אין ברירה אלה לפנות לפורץ רכבים בהוד השרון.

שירותים נוספים אצל אבי המנעולן

מעבר לשירותי חירום, אצל מנעולנים תוכלו לקבל שירותים נלווים אחרים כמו: שירותי תיקון דלתות, תיקון ידיות, התקנת עיניות, שירותי פריצה ותיקון כספות מסוגים שונים, החלפת מנעולים וצילינדרים, שכפול מפתחות, התקנת מנעולים מיוחדים, החלפת חלקים בדלת הראשית של הבית או של דלתות פנימיות ונראה כי הרשימה עוד ארוכה. 

צור קשר