מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פורץ מנעולים בגבעתיים

פורץ מנעולים בגבעתיים

אירוע פריצה בבית, או ברכב, או במשרד שלכם הוא אירוע לא נעים כלל וכלל. מקומות אלו הם המקומות הפרטיים שלנו בהם אנו מרגישים בטוחים, ופריצה עלולה לגרום לתחושת הביטחון שלנו להתערער.

מצבים כאלו של פריצה או אפילו ניסיון פריצה שנכשל, מצריכים טיפול מקצועי ביותר על מנת להחזיר לעצמכם את הביטחון והחזרה לשגרה נינוחה. תוכלו להזמין פורץ מנעולים בגבעתיים אשר יגיע אליכם לתקן את הדלת ואת המנעול.

שירותי פריצת מנעולים בגבעתיים 24 שעות ביממה!

טיפול במקרי פריצה בבית או במשרד

דבר ראשון, קחו נשימה ארוכה, כיום ישנם שירותי פריצה ותיקון אשר יגיעו אליכם במהירות האפשרית ויתקנו את הדלת או המנעול שנשברו. אל תנסו לתקן לבד את המנעול מכיוון שאתם עלולים להחמיר את המצב ולגרום לנזק גדול יותר. להלן כמה דברים שחשוב לדעת כאשר יש צורך בהזמנת מנעולן.

הדבר הבסיסי ביותר הוא כמובן שירות מקצועי. יש צורך בפורץ מנעולים בגבעתיים שיודע לסדר כל תקלה, ולא יתעכב בגלל חוסר ידע או חלקים שחסרים לו במקום, המנעול בבית הוא אחד הדברים החשובים ביותר ואשר מעניקים לנו ביטחון, ולכן העבודה צריכה להיות מקצועית ביותר ושלא תוביל אתכם לעוד תקלות חלילה.

הפרמטרים לבחירת מנעולן מקצועי

מחיר התיקון הוא אמנם חשוב, אך אינו הדבר היחיד שעל פיו מומלץ לקבל החלטה. בידקו עם פורץ מנעולים בגבעתיים מה אתם מקבלים במסגרת התיקון. חשוב לקבל אחריות גם על העבודה וגם על החלקים, על החלקים להגיע באריזה סגורה, כך תדעו שמחליפים לכם חלקים חדשים.

במיוחד אם מדובר בהחלפת כל הצילינדר. שאלו מראש כמה עותקים של מפתחות אתם מקבלים, וכמה יעלו מפתחות נוספים. חשוב לשאול את כל מה שאתם רוצים לדעת, על מנת שלא יהיו הפתעות לאחר שהמנעולן כבר הגיע. אמינות כמובן היא מעל לכל, הרי מדובר בביטחון שלכם, אם זה בבית, או במשרד.

חשוב שיהיה למנעולן תעודת יושר. תעודה כזו מקבלים ממשטרת ישראל, ועל המנעולן להיות מורשה. כאשר אתם מזמינים פורץ דלתות בגבעתיים, תוכלו לשאול אם הוא מחזיק בתעודת יושר ולבקש לראות את התעודה.

מה עושים במקרה של בעיה במנעול הרכב

גם אם מדובר בתקלה של מפתח שחוק או שבור, או תקלה במנעול של הרכב, או חלילה בתקלה עקב ניסיון פריצה, מומלץ להזמין פורץ רכב מקצועי. פורץ רכבים בגבעתיים בעל רישיון והסמכה, יוכל לתקן את התקלה תוך שמירה על רכבכם מנזקים נוספים. אדם לא מקצועי עלול לגרום לנזקים לדלת הרכב או מסביב לאזור המנעול ועלול להביא אתכם למצב של הוצאה כספית גבוהה ומיותרת לגמרי.

היכן ניתן למצוא פורץ רכבים

פורץ מנעולים בגבעתיים המתמחה בפריצת רכבים תוכלו למצוא בחיפוש באינטרנט בקלות דרך הסמארטפון ולבדוק מי יכול להיות זמין לכם במהירות האפשרית. רוב המנעולנים מודעים לצורך בזמינות מיידית ולכן מפעילים שירותי חירום למקרים אלו. כך תחסכו לעצמכם בזבוז זמן והמתנה מיותרת עד להגעת המנעולן.

צור קשר