מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

פורץ דלתות בכפר סבא

פורץ דלתות בכפר סבא

 
כפר סבא היא אחת הערים המעניינות ביותר באזור השרון. עד לא מזמן כפר סבא היתה מושבה שקטה וחביבה אבל עם התקרבותה למרכז ועם אוכלוסיית הצעירים אשר הגיעה אליה וממשיכה להגיע ואף לחזור אל מקורותיה הישנים, הופכת כפר סבא למוקד אשר מושך אליו גם אנשי מקצוע ובתוכם לא מעט שרלטנים. חשוב מאוד להיות עם האצבע על הדפוק ולדעת ממי ומתי להיזהר ולהישמר ולקחת בחשבון שכל כניסה של איש שירות אליכם הביתה משמעותה, פרטים אישיים כמו פרטים על הבית, גודלו תכולתו ודייריו נחשפים בפני איש זר לגמרי, בדרך כלל.
 
חברת אבי המנעולן היא בין החברות הוותיקות והאמינות ביותר בארץ ומעניקה לכן את כלל שירותי המנעולנות לבית ולעסק באופן המקצועי והאיכותי ביותר תוך שמירה על אמינות ושקיפות מקצועית אשר מתבטאת גם בתהליך וגם באיכות העבודה אשר נראית ומורגשת גם לאחר תקופה ארוכה מקריאת השירות. בחברתנו תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שירותים ותמיכה טלפונית תוך הפעלת מוקד שירות ארצי לטיפול ומענה ללקוחות בתחומי השירות השונים - אנו מזמינים אתכם לעשות שימוש בכל אפשרויות השירות בחברתנו וליהנות ממענה יעיל , מקצועי, אמין ובמחירים הוגנים.
 

פורץ דלתות בטכניקה שקטה

 
פריצה יכולה להיות פעולה רועשת מאוד ובמקרים מסוימים להביא לאי נעימות. אבל מה אפשר לעשות אם הדלת שלנו נתקעה בשעת לילה מאוחרת? האם יש ברירה אחרת לבד שבירת רועשת של מנעול או צלינדר באמצעות לום? רבים מן המנעולנים אינם מספרים אבל קיימת אופציה נוספת של פתיחת המנעול ו/או הדלת באמצעות מברג מיוחד או כלי ייעודי שמאפשר למסמרות והקפיצים הנמצאים בתוך המנעול להכנס אל תוך זיזיי הדלת ובכך להביא לפתיחת הדלת. מקרה זה יביא בדרך כלל לצורך בהחלפת המנעול בלי שום קשר להצלחת פתיחתו בטכנולוגיה השקטה.
 
גם החלפת המנעול ניתנת בדרך שקטה תוך פירוק תהליכי והוצאה תהליכית של המנעול והצלינדר מהתושבת בדלת - חשוב מאוד להבין כי מדובר בתהליך איטי ומאט ארוך יותר ולכן מרבית המנעולנים אינם מציינים את האפשרות.

פורץ דלתות בכפר סבא
 

שירותים חדשים בתחום המנעולנות בכפר סבא

 
באבי המנעולן תוכלו למצוא שירותים חדשים בתחום המנעולנות כמו תיקון דלתות בכפר סבא, וכמובן, שירותי פורץ דלתות בכפר סבא. הדרך היעילה ביותר עבורכם להגיע למנעולן הזמין עבורכם במהלך כל שעות היממה וכל ימות השבוע. שירותי תיקון דלתות בכפר סבא מתבטאים ביכולת שלנו לשמר את מצבן של הדלתות המעוצבות ללא נזקים ובשירות ייחודי ומוקפד לדלתות המיוצרות מחומרים רגישים ועדינים, בעיקר כאשר מדובר על שבירת ופריצת מנעולים אגרסיבית.
 

פורץ דלתות בכפר סבא - כמה עולה?

 
פורץ דלתות בכפר סבא נע בין 300 ל 500 שח על פי עלויות המבוקרות על ידי איגוד המנעולנים הישראלי. פריצה שקטה תעלה בדרך כלל מעט יותר מפריצה רגילה כתוצאה מהקושי וההליך המורכב יותר שלה, בעיקר כאשר אין אנו מעוניינים לשבור את המנעול גם לאחר פריצתו.
 
אנו ממליצים לכם להתעדכן בכל עת באשר למחירים המעודכנים והמתעדכנים באתר האיגוד ולעמוד על קבלת המחיר המומלץ לצרכן. שימו לב למנעולנים או אנשי שירות בתחום המנעולנות אשר מנסים להתחמק מההמלצות בשל אזור המגורים - כל המחירים הרשומים הינם תקפים לכל אזורי הארץ.
 
לכל שאלה או תהייה אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר בכל שעה משעות היממה ואנשי המקצוע במוקד הטלפוני הארצי שלנו ישמחו לענות ולסייע במתן מידע רלוונטי.
צור קשר