מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מציאת  מנעולנים מקצועיים

מנעולן עוסק בתחום המנעולים ומוצרי נעילה שונים, הוא יכול למכור בחנות שלו מנעולים ומוצרי נעילה ואבטחה כמו צילינדרים, כספות ביתיות, שרשראות, מפתחות ועוד, שיווק מוצרי נעילה ומיגון גדולים מסוגים שונים כמו דלתות פלדה, כספות עסקיות ועוד לבית הלקוח, שיווק והתקנה של מערכות מיגון לבית, לעסק, למשרד או לרכב וכן שירותי פריצה של דלתות, מנעולים, מכוניות, כספות, תיבות דואר ועוד.

כיצד לבחור מנעולן שיתאים

נותרה רק הבעיה, שאינה אופיינית דווקא לתחום של מנעולנים, והיא כיצד לבחור מנעולן איכותי ואמין, שיתאים לצרכים הספציפיים של כל אחד יפתור את בעיה שנוצרה בצורה הטובה ביותר.       כמו לגבי בעלי המקצוע אחרים, צריך לקבל המלצה טובה על המנעולן מלקוחות מרוצים, מחברים, או מקרובי משפחה עליו לחפש באתרי הבית של המנעולנים השונים באינטרנט וגם חוות דעת של גולשים גם הם עשויים לעזור, צריך להיות בטוחים כך שאפשר יהיה לסמוך על המנעולן הנבחר. למרות ההמלצות כדי עדיין כדאי לבדוק אם סוג הבעיה דומה. המנעולן עליו ממליצים הוא אולי איש מקצוע מעולה, אך לשכפול מפתחות או קניית מנעול פשוט לא צריך מומחה, ניתן לגשת לחנות חומרי בניין ולקנות. אך אם יש בעיה המצריכה התערבותו של מקצוען, אז כדאי לפנות למנעולן בתל אביב טוב ואיכותי.גם כשצריכים את שרותיו של מנעולן בבית, כדאי להזמין מנעולן מומחה הביתה.           רצוי להתקשר למנעולן לתאר את הבעיה הקיימת או השירות הדרוש ולקבל תשובה, מנעולן טוב ואמין ישאל שאלות, יברר היטב את מהות הבעיה או הבקשה לפני שהוא ינסה לעזור ולתת פיתרון לבעיה, הוא לא ינסה מיד למכור מוצר שיש לו, גם לתרבות הדיבור וטון הדיבור של המנעולן, אדיבותו ונימוסיו והרושם המקצועי שהוא מעביר חשובים מאוד.

השוואת מחירים

כדאי לעשות השוואת מחירים, כאשר מדובר ברכישת מנעול פשוט או בשכפול מפתח, אין טעם רב בהשוואת מחירים כי הפער בין מנעולן בתל אביב אחד לשני קטן, אך כאשר מדובר במוצר יקר או בשירות מסובך, טווח המחירים יהיה נרחב ויכול להתבטא בהבדל גדול ומשמעותי במחיר. לא רצוי להתפתות למחירים זולים אלה לשקול ולקבל את ההצעה שתיראה מתאימה לסוג העבודה או השירות. כי ידוע שמה שזול עלול לעלות אחר כך ביוקר.

 

 

 

צור קשר