מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעול פבלוק

כשמסתכלים על מנעולים, בדרך כלל רואים מוצר או פריט, נטול כל עיצוב ייחודי, אלמנט פשוט באופן יחסי מבחינת העיצוב שלו, שכן מטרתו העיקרית היא למלא פונקציה מעשית ולכן שמים פחות דגש על הצד הוויזואלי, החזותי שלו.

יוצא דופן בעולם המנעולים הוא מנעול פאבלוק, מנעול אשר ניתן למצוא אותו בלא מעט מבני מגורים ובתי עסק כולל חדרים של בתי מלון, הן כמנעול לדלתות פנים והן כמנעול לדלתות חוץ. הסיבה שהוא יוצא דופן היא, מדובר במנעול עגול, אשר מגיעים בצורה נקייה וברורה, זהו מנעול מאוד יפה מבחינת העיצוב שלו, הוא בנוי באופן ייחודי ויוצא דופן.

מנעול פאבלוק כולל רוזטות גדולות עם חור בקטרים משתנים, מותאם לעובי דלת סטנדרטי וכן לדלתות בגדלים אחרים. הוא מגיע עם אפשרות נעילה גם מבחוץ וגם מבפנים. חשוב לציין, הוא מגיע בצורה כזו שניתן לחבר אותו עם ידיות מסוגים שונים, וכן ניתן לשלב בו ידיות ללא מפתח (מה שמוכר למשל בבתי מלון), אלא ידית נלחצת אשר בצורה כזו ניתן לפתוח את הדלת.

מנעול פבלוק

מי מתקין מנעול פאבלוק ומתי נרצה להתקין אותו

כל פורץ מנעולים שמתמחה לא רק בפריצה של דלת ומנעול אלא גם בהתקנת מנעולים מסוגים שונים, אמור להתמחות בהתקנת מנעול פאבלוק. בדרך כלל מנעולן מקצועי יעבור תהליך של הכשרה מותאמת, על מנת להבין כיצד מנעול זה בנוי, אילו רכיבים יש לו וכיצד ניתן להתקין אותו בדלתות שונות.

על פורץ מנעולים להבין כיצד בנויה הדלת, וכיצד המנעול יכול להשתלב על הדלת, איפה בדיוק למקם אותו ומה גודל הרוזטות (פלח) אשר נדרש לצורך התקנת המנעול בצורה נכונה. פורץ מנעולים אשר מתמחה בהתקנת מנעול פאבלוק הוא אבישי כהן מומחה בהתקנת מנעולים מסוגים שונים, וכן בתיקון ובפריצה. לאבישי ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום, והוא משרת את קהל לקוחותיו נאמנה. אצל אבישי תוכלו ליהנות גם מאפשרות להתקין מנעול פאבלוק למבנים ולדלתות שונות.

אנחנו נרצה להתקין מנעול פאבלוק, כאמור במבנים מגוונים, החל מדלתות לחדרי שינה, דלתות לחדרים בבית מלון, בתי עסק וכן מבנים ציבוריים ומסחריים אחרים, זאת כמובן בהתאמה לסוג ומבנה הדלת.

צור קשר