מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעול בטביעת אצבע

מנעול בטביעת אצבע אינו נחלת העתיד, הוא כבר מותקן בבתים רבים בישראל והוא יכול להיות מושלם גם לכם. מה כל כך טוב בו והאם כדאי לוותר על המנעול המסורתי עם מנגנון הפתיחה המכני בעבורו? לפתוח את הבית עם מפתח זה פאסה, ובמאמר זה נסביר לכם מה היתרונות של מנעול טביעת אצבע.
 

כיצד מותקן ופועל מנעול טביעת אצבע?

התקנת מנעול בטביעת אצבע הופכת להיות נפוצה מאוד בשנים האחרונות ובשנים הבאות התאוצה צפויה להגביר את קצב. הסיבות לכך הן למעשה היתרונות הרבים של מנעול בטביעת אצבע שכן מדובר על מנעול חדשני ומתקדם הרבה יותר מכל המנעולים האחרים שמוצעים בשוק. מנעול זה מותקן על ידי מנעולן מוסמך בלבד כאשר מיד בעת ההתקנה, יכייל המנעולן את המנעול לפי טביעות האצבע שלכם ושל בני משפחותיכם או של העובדים, במידה ומדובר בעסק מסוים. לאחר מכן כל מה שצריך לעשות כדי לפתוח את נעילת הדלת הוא לסרוק את האצבע ולהיכנס תוך שנייה אחת בלבד.
 

מה היתרונות בהתקנת מנעול בטביעת אצבע?

  • מנעול בטביעת אצבע הוא המנעול הכי חדש שיש. אם אתם רוצים להכניס חדשנות לבית, אם אתם רוצים לעשות רושם טוב על כל מי שנכנס ולהתקדם הלאה במודרניזציה שהעולם שלנו חווה יותר מתמיד, זה המנעול שיעשה את ההבדל. דמיינו לכם עד כמה בית שלכם ייראה מגניב כאשר חברים ובני משפחה יראו באיזה סטייל אתם נכנסים אליו. דמיינו עד כמה המועמד החדש לעבודה במשרד שלכם יתלהב מהחדשנות של העסק עם מנעול זה.
     
  • מנעול טביעת אצבע הרבה יותר אמין, עמיד ונקי מתקלות מכל מנעול אחר. רוב התקלות בעולם המנעולים מתרחשות בגלל הסיבוב המכני של הצילינדר. אין מה לעשות, כל חומר, עמיד ככל שיהיה, בסופו של דבר נשחק. זה רק עניין של זמן עד שהשיניים של המפתח ייהרסו או שהמנגנון של הצילינדר יתבלה ויתחיל לקרטע בפעולתו. לא סתם תיקון תקלות במנעול בטביעת אצבע אינו נפוץ, כי התקלות לא קיימות! 

כשנוחות ובטיחות נפגשות

התקנת מנעול בטביעת אצבע תוביל את הבית או העסק שלכם לעבר הבטיחות ברמה הכי גבוהה שיש. לא רק שהמנעול נוח מאוד וניתן לפתוח את הדלת תוך שנייה אחת בלבד וכמובן לכייל איזה אצבע שרוצים בכל רגע נתון בקלות ובפשטות, אחרי שתתקינו את המנעול המתקדם הזה לא תצטרכו לחשוש מאיבוד מפתח, מכניסה של זרים או מכל אירוע בטיחותי אחר. ככה זה שנוחות ובטיחות נפגשות, הן יוצרות חיים איכותיים יותר!

צור קשר