מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעול אזלט

מנעול אלזט

לצד מנעולים ישראליים, שוויצרים וכן אמריקאים וסינים, אנחנו יכולים למצוא גם שורה של מנעולים ממזרח אירופה אשר נמכרים בישראל. אחד מהם הוא מנעול אלזט ההונגרי. מנעול זה נחשב לאחד המנעולים החזקים והטובים ביותר שקיימים היום בשוק, לכן ניתן למצוא אותו בלא מעט מבני מגורים, בתי עסק, חנויות וכן מוסדות ציבור.

מנעול אלזט הוא מנעול מיוחד שכן הוא משמש כמנעול ביטחון וגם כמנעול מרכזי, ניתן למצוא אותו הן בכספות (מסחריות ופרטיות) והן בדלתות מסוגים שונים, כולל דלתות פלדה, אלומיניום, עץ ועוד.

המאפיינים של מנעול אלזט הוא, מדובר במנעול שעובד על פתיחה ונעילה בשני מהלכים של המפתח. הוא כולל במבנה שלו סרט נגדי למשקוף, זוויתן, ורוזטות חיפוי. מדובר במנעול חזק מאוד אשר רק מומחים בפריצת מנעולים יודעים כיצד לפרוץ אותו בצורה נכונה. במקומות רבים משתמשים בו, מאחר ומדובר במנעול בטוח, אשר ניתן להתקין אותו על גבי מגוון רחב של דלתות וכספות עשויים מחומרים שונים.

כיצד מתקינים מנעול אלזט בצורה נכונה

הדרך הבטוחה להתקין מנעול אלזט בדלת או בפתרונות אחסון (כספות) היא להזמין פורץ מנעולים שמתמחה גם בהתקנת מנעולים מסוגים שונים ובפרט מסוג אלזט. הוא ידע להציב את המנעול במקום הנכון ולבחון האם ניתן להתקין אותו כנדרש. ההתקנה תדרוש התאמה לסוג הדלת ולחומר ממנו היא עשויה, כמו כן ההתקנה תדרוש התאמה למשקופים של החדר, במידה ומדובר בדלת כניסה או דלת פנימית.

רצוי מאוד לבצע את ההתקנה של מנעול אלזט כבר בשלב של התקנת הדלת, כך שלא יהיה צורך לשנות את מבנה הדלת או מבנה המשקוף. בצורה כזו ניתן לבצע את ההתאמות הנדרשות מבעוד מועד ולחסוך תהליכים ושינויים בהמשך.

פורץ מנעולים אשר מתמחה בהתקנת מנעול אלזט, הוא אבישי כהן, מנעולן בנגב אשר מתמחה בהתקנת מנעולים מסוגים שונים, וכן הוא מתמחה בתיקון מנעולים וכמובן גם בפריצת מנעולים. לאבישי ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום ובמהלך השנים הוא צבר קהל לקוחות גדול ורחב. ניתן לפנות לאבישי דרך האתר או בטלפון והוא ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת. 

צור קשר