מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעולן בתל שבע

מנעולן בתל שבע

יותר ויותר אנשים מחזיקים היום כספות בבית ובעסק. מה שפעם היה, בעיקר, מנת חלקם של בנקים ובתי עסק בהם נהוג להחזיק מזומנים, תכשיטים או חפצים יקרי ערך אחרים, כיום אפשר למצוא בלא מעט בתים.

יש לכך סיבות רבות, החל מהעובדה שרמת החיים עלתה ועל כן אנשים מחזיקים יותר חפצים יקרי ערך בבית, עצם זה שרמת הביטחון ירדה במהלך השנים מסיבות שונות וכן העובדה שמחירי הכספות ירדו בעקבות עלייה בהיצע.

במקום בו יש כספות, מן הסתם, יש צורך בפורץ מנעולים שמתמחה בפריצת כספות. פורץ כזה יודע כיצד לבצע פריצה של דלת כספת מכל סוג שהיא, זאת במידה והיא לא נפתחת מסיבות שונות, החל מסיבות טכניות, תקלות במנוע הדלת, תקלות במנעול ועד למצב בו שוכחים את המספרים או הקוד והכספת ננעלת. כמובן שבמקרים כאלה, יש להוכיח בפני המנעולן שזו אכן הכספת שלנו.

דוגמא טובה למנעולן בתל שבע והסביבה אשר מתמחה בפריצת כספות, הוא אבי, מנעולן עם למעלה מעשרים שנה של ניסיון, שמתמחה בפריצת כספות מסוגים שונים. כל מי שמתגורר באזור הנגב והדרום בכלל, יכול להזמין את אבי וליהנות מעבודה של פורץ מנעולים מקצועי.

אילו סוגי כספות קיימות

אנחנו יכולים למצוא כיום בשוק, מגוון רחב של כספות. החל מכספות אלקטרוניות שנפתחות באמצעות קוד, כספות ביומטריות שנפתחות באמצעות טביעת אצבע, כספות מפתח, כספות שנפתחות באמצעות שילוב של מספרים שונים ועוד. כל הכספות הנ"ל, נמצאות בשימוש ביתי, עסקי ואף בשימוש בתי כנסת ואתרים קדושים (לצורך אחסון ספרי תורה).

כספות אלו מגיעות בצורות שונות, חלקן הן כספות מגירה, חלקן כספות ארון, ויש גם כספות כבדות (כאלה שמוצבות על הרצפה) וכספות קיר (כאלה שהוטמעו בתוך קיר במבנה). כל כספת כזו דורשת כלים שונים לצורך פריצת הדלת והמנעול שלה. רק מנעולן מקצועי יכול לבצע זאת מבלי לגרום לה נזק.

לכן חשוב להזמין מנעולן מקצועי שיודע לבצע את העבודה, ומתמחה לא רק בפריצת מנעולים באופן רגיל אלא גם באופן ספציפי בתחום של כספות ובפרט בכספות כפי שיש לנו בבית או בעסק. 

צור קשר