מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעולן בשדה בוקר

מנעולן בשדה בוקר

העולם של בעלי מקצוע, מתחלק לכמה קבוצות. יש קבוצה של בעלי מקצוע אותם אנחנו מזמינים מתוך כוונה ותכנון, מדובר על בעלי מקצוע שאנחנו נדרשים להם במידה ואנחנו רוצים לעשות שיפוץ, שינוי או בשביל להתקין אלמנטים מסוימים. לעומת זאת, יש קבוצה של בעלי מקצוע אשר אנחנו מזמינים, בדרך כלל, במקרי חירום, במקרים בהם אין לנו ברירה, אלא להזמין אותם. לקבוצה זו נכנס  למשל פורץ מנעולים.

נניח ואנחנו גרים בישוב קטן בדרום, ודלת הבית לא נפתחת במקרה כזה או שאנחנו ננעלים מחוץ לבית או בתוך הבית. האדם היחידי שיכול לעזור לנו הוא מי שמומחה בתחום של פריצה לדלתות מהסוג שלנו, כלומר פורץ מנעולים ודלתות. מדובר על איש מקצוע שלמד את התחום וקיבל הסמכה לצורך כך. אנחנו נזעיק אותו אלינו, מאחר ומדובר במקרה דחוף, הרי שעליו להגיע באופן מיידי, אחרת אנחנו עלולים להיתקע מחוץ או בתוך הבית במשך שעות.

מנעולן בשדה בוקר

מה אמור לעשות פורץ מנעולים כשהוא מגיע אלינו

נניח והזמנו מנעולן בשדה בוקר, לצורך הדוגמא שלנו, אז דבר ראשון שעליו לעשות זה לבדוק איזה סוג דלת יש לנו, וכן איזה סוג של מנעול יש בה, עם כמה צילינדרים.  כך הוא יכול להחליט כיצד לטפל בה, כיצד עליו לגשת עניין ולפרוץ אותה בצורה נכונה. צריך להבין, בשביל שפורץ מנעולים ידע לטפל בבעיה בצורה נכונה, עליו קודם לדעת מה מקור הבעיה ומה הכלים שעומדים לרשותו וכיצד להשתמש בהם.

אחרי שהוא בוחן את מה שעומד מולו, עליו להסביר לנו בדיוק מה הוא מתכוון לעשות, כיצד וכן כמה זה עולה לנו בשביל שנוכל להחליט האם זה מתאים לנו. כמובן שכל מנעולן, לא משנה אם זה מנעולן משדה בוקר או מכל מקום אחר, עליו להציע לנו את האופציות הטובות ביותר לטיפול בבעיה.

כיצד אנחנו יודעים שהבעיה טופלה כראוי

מלבד העובדה שאנחנו אמורים לראות את הדלת נפתחת בצורה סדירה ללא שום בעיה או תקלה, הרי שאנחנו צריכים לבחון מספר פעמים האם המפתח נכנס היטב למנעול ופותח אותו כמו שצריך, האם הדלת איננה חורקת, האם היא נפתחת ונסגרת כראוי. על המנעולן לספק לנו אחריות על עבודתו ואפשרות לקרוא לו שנית במידה וחלה תקלה מסוימת עקב עבודתו. 

צור קשר