מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעולן ברמת הנגב

מנעולן ברמת הנגב

אנשים רבים נוטים להזמין מנעולן לביצוע עבודות בבית, במשרד או ברכב, כשמתגלה בעיה. דלת לא נפתחת, מפתח נשאר בתוך המנעול ולא יוצא, המנעול לא נפתח וכדומה. בכל אחד מהמקרים, נהוג להזמין פורץ מנעולים באופן מיידי, לא משנה אם מדובר בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הלילה המאוחרות, הרי אף אחד לא רוצה לעמוד מול דלת נעולה בלי אפשרות לפתוח אותה.

אך יש מקרים בהם צריך להזמין פורץ מנעולים בלי קשר לשאלה האם יש צורך לבצע פריצה של דלת או לא. יש מקרים בהם הזמנת מנעולן ולא משנה היא, היא דווקא עניין של הקדמת תרופה למכה, כפי שנוכל לראות מיד.

לפני שנציג שורה של נקודות אשר מפרטות מדוע חשוב לפעמים להזמין פורץ מנעולים לפני שננעלים בתוך או מחוץ למבנה או לרכב, חשוב לציין, ניתן למצוא פורץ מנעולים ברמת הנגב ובכל יישוב אחר בדרום ובמקומות אחרים, אשר יוכלו לעבוד עבורכם ולבצע שורה של עבודות, שאתם זקוקים להן.

מנעולן ברמת הגנב

מתי נכון להזמין מנעולן

המקרה הקלאסי בו נהוג להזמין מנעולן, בלי קשר לשאלה אם יש בעיה עם הדלת או המנעול, הוא כשרוכשים או שוכרים מבנה. הסיבה היא, ברגע שאתם מקבלים את המפתחות לדירה, אתם לא יודעים האם הקבלן או הדייר שהתגורר לפניכם במבנה, לא שמר לעצמו עותק של מפתחות. לכן נכון אם תחליטו להחליף את המנעול בשביל לשמור על ביטחונכם ועל החפצים שלכם.

במקרה זה, רצוי להזמין את אבי המנעולן, בעל ניסיון של יותר מעשרים שנה בתחום והוא עובד בתור מנעולן ברמת הנגב והסביבה , עוד לפני שאתם נכנסים למבנה, בשביל שתוכלו ליהנות ממנו בבטחה.

מקרה נוסף בו רצוי להזמין מנעולן הוא כשאתם מגלים שהדלתות או המנעולים מגלים סימני שחיקה. אתם יכולים לגלות זאת כשאתם מתקשים לפתוח את הדלת, כשהמפתח לא נכנס פנימה בצורה חלקה ובכל מקרה בו יש קושי מסוים, לא טבעי, בפתיחת הדלת. סביר להניח שהמצב לא ישתפר אלא רק יורע ולכן מומלץ להזמין מנעולן שיתקן זאת.

עוד מקרה בו רצוי להזמין מנעולן הוא כשמדובר בדלתות ישנות. דלתות כאלה קל יותר לפרוץ ולכן רצוי להחליף את המנעול שלהן לחזק ואיכותי יותר, בשביל שתוכלו להרגיש בטוחים. 

צור קשר