מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעולן ברהט

מנעולן ברהט

ישנם מקומות ומקרים בהם, כתוצאה מאופי המקום וסוג האוכלוסייה שמתגוררת בו, הרי שצריך לדעת כיצד להעניק שירות באופן מעט שונה, מזה שנהוג להעניק במקומות אחרים. לא מדובר על שירות בתנאים פחות או יותר טובים, ולא מדובר על הבדלים במהות השירות, אלא מעצם העובדה שמדובר באופי אוכלוסייה שונה, הרי שגם אופי השירות הוא מעט שונה.

דוגמא טובה לכך היא, כשמשפחה מישוב כמו רהט, ישוב בדואי בדרום הארץ, פונה אל פורץ מנעולים לצורך ביצוע עבודה מסוימת, הרי שעליו להעניק למשפחה שירות באופי מעט שונה מזה שהוא יעניק במקומות אחרים. זו הסיבה שלא כל אחד יכול להיות מנעולן ברהט, אלא רק מי שמכיר את האזור, את האוכלוסייה ויודע כיצד לפנות אליה ולהעניק לה שירות ברמה גבוהה שמתאימה ליישוב.

כשמשפחה מזמינה פורץ מנעולים ברהט, בדרך כלל מדובר בגורם חיצוני, לא כזה שמגיע מתוך היישוב, ועל כן רמת האמון בו, היא לא גבוהה, כמו ביישובים אחרים, כמו כן, ייתכן מאוד שעצם השירות שהוא צריך לה הוא מעט שונה, מעצם טבעם של המערכות איתם הוא צריך להתמודד. לכן על מנעולן ברהט, להיות הרבה יותר רגיש לשני אלמנטים אלו, הן לקהל היעד לו הוא מעניק שירות ביישוב והן למערכות איתן הוא אמור להתמודד.

כיצד מזמינים פורץ מנעולים ברהט

בכל מקרה בו צורך של פריצה לדלת של בית, מחסן או כל מבנה אחר וכן פריצה של דלת כלי רכב מסוגים שונים, יש להזמין פורץ מנעולים אשר מתמחה בסוג הדלת והמנעול אשר אותם צריך לפרוץ.

מי שמתמחה בכך, הן באזור והן בכל אחד מהסוגים הנ"ל של דלתות ומנעולים, הוא אבי המנעולן, בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום, אשר פעיל בכל אזור הנגב ובפרט מעניק שירותים של מנעולן ברהט. זו הסיבה שבמהלך השנים, אבי המנעולן הצליח לבנות קהל לקוחות רב ומגוון, לרכוש את אמונם של תושבי רהט ולשרת אותם בכל עת שהם זקוקים לשירותי פריצה לדלתות, תיקון והחלפת מנעולים וכן שכפול מפתח וכל דבר אחר שקשור לתחום המקצוע שלו בתור מנעולן מקצועי. 

צור קשר