מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעולן בעומר

מנעולן בעומר - אבי המנעולן

אבי מנעולן בעומרעומר זהו ישוב של בתים פרטיים הסמוך לבאר שבע במרחק של 10 דקות. אבי המנעולן מספק שירותי פריצת מנעולים והחלפת מנעולים מכל סוג שהוא לכל סוגי הדלתות בעומר. ישנם דלתות רבות העשויות מעץ בעומר כי חלק מהבתים הפרטיים נבנו לפני עשרות שנים ורבים מאוכלוסיית היישוב טרם החליפו את הדלת מאז בניית הבית.

דלתות אלה בדרך כלל דלתות עמידות לאורך זמן רק מה שנשאר זה להחליף את המנעול לדלת ואת הצילינדר וכל זאת על מנת לחדש את נעילת הדלת לעוד כמה שנים. בדרך כלל המנעולים שיש בדלתות אלה, הם מנעולים משוננים. צילינדרים בעלי לשונית באמצע המיועדים לדלת עץ ולדלתות זכוכית.

פריצת מנעולים בעומר עם אבי המנעולן

בעומר ישוב המיועד לאנשים בעלי מעמד כלכלי יחסית גבוה, יש וילות חדשות שדלתות הבית מעוצבות ויקרות בעלי מנגנון יקר ואיכותי. רבים מבעלי אותם דירות המבקשים החלפת מנעול לבית זה מכיוון שעד לסיום בניית הבית, מפתחות הדלת היו ברשות בעלי מקצוע שבנו אותו.

לאבי מנעולן לקוחות רבים, הרוצים פורץ מנעולים בעומר, הם כבר לא צריכים לחפש. הם כבר מצאו. אבי המנעולן הוא הבעל מקצוע שלהם לטובת כל דבר שקשור בתחום המנעולים והדלתות. בין אם מדובר בהחלפת מנעולים, פריצת מנעולים, תיקון כל סוגי הדלתות, פריצת רכבים, ציפוי דלתות ועוד.

כחלק מהשירות של אבי מנעולן בעומר אני יודע שלתושבי עומר חשובה מאוד העובדה שהבית שלהם צריך להיות מוגן מפני תושבי המגזר הבדואי החיים סביב הישוב. בשנים האחרונות סבלו תושבי הישוב עומר מפריצות וגניבות מהבתים שנעשו על ידי תושבים מהמגזר הבדואי. בשנים האחרונות החלו למגן את הישוב כולו על ידי אבטחה מתוגברת אך אין זה מונע מהתושבים לדאוג למיגון הבית על ידי מצלמות אבטחה או מנעול איכותי חסין קדיחה או מנעול איכותי מה שיקשה את פריצתו במהירות המירבית בניגוד למנעולים אחרים.

אז גם אם אתם מחפשים מנעולן בעומר, אבי המנעולן מספק שירותי מנעולנות בעומר. שירות 24/7 ביממה.
התקשרו עכשיו 053-8287439

צור קשר