מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעולן בנס ציונה

מנעולן בנס ציונה

בעבר הרחוק כאשר לא היו מנעולים מתוחכמים אנשי היו מחביאים את רכושם במקומות שונים או בכספות בבנקים על מנת שגנבים לא יגנבו להם את רכושם היקר, אך עם התקדמות עולם המנעולים, נראה כי יש לא מעט מנגנוני נעילה ומנעולים מתוחכמים שאותם ניתן להתקין בדלת הכניסה לבית על ידי מנעולן בנס ציונה שמכיר היטב את כל סוגי המנעולים בשוק.

מנעולן מקצועי יוכל לתת לכם את כל השירותים האפשריים לדלת הבית על מנת שתחושו ביטחון רב כאשר הדלת נעולה.

שירותי מנעולן בנס ציונה 24 שעות ביממה!

בכל בית יש לא מעט דלתות, בין אם זה דלתות פנים, דלתות של מחסן, דלת הראשית לבית ועוד, לכן תמיד כדאי לשמור באנשי הקשר מספר טלפון של מנעולן בנס ציונה שיוכל להעניק לכם שירות לדלתות אלו בכל מקרה של תקלה או צורך בשדרוג המנעול.

תפקידם של מנעולנים

על כתפיהם של מנעולנים בנס ציונה מונחות לא מעט משימות ועליהן להיות עם ידע רב והבנה מעמיקה בכל הקשור לדלת הבית, כך שבכל מקרה של תקלה או שירות לכל סוג מנעול הם יוכלו להעניק שירות ללקוחותיהם וגם למצוא פתרונות יצירתיים לכל מקרה. כיום, יש לא מעט סוגי מנעולים והטכנולוגיה בתחום הולכת ומתקדמת בקצב מהיר ביותר.

מסיבה זאת, מנעולנים בנס ציונה עובדים מידי תקופה מסוימת ריענונים והשתלמויות כדי להכיר שיטות חדשניות של עבודה וגם להכיר סוגי מנגנוני נעילה חדשים של מיטב היצרנים בעולם כדי לדעת כיצד לפרוץ את מנעולים אלו בשעת חירום וגם כדי לדעת כיצד להתקין אותם בצורה נכונה ומקצועית.

השירותים המרכזיים של מנעולן בנס ציונה:

שירותי פריצה לכל סוגי המנעולים והדלתות הקיימים בשוק- מנעולן בנס ציונה מעניק ללקוחותיו שירותי פריצה במקרי חירום, שהרי מקרים אלו קורים לא מעט בשל אובדן מפתחות או כל תקלה אחרת בדלת או במנעול ישן.

שירות החלפת מנעולים

יש לא מעט מקרים בהם אנשים מחליפים את המנעול של דלת ביתם לטובת שדרוג לאחד מתקדם יותר, או במקרה של מעבר דירה, מקרה שבו המנעול שחוק או תקול, במקרה של אובדן מפתחות וחשש שגנב ימצא את המפתח ויכנס לביתכם, במקרה של ניסיון פריצה או השחתת המנעול על ידי פורצים ועוד מקרים שונים אחרים.

שירותים לכספת ביתי או משרדית

אצל מנעולנים בנס ציונה תוכלו למצוא גם שירות לכספות, בין אם הן ביתיות וקטנות או אם מדובר על כספות גדולות במיוחד המשמשות בעלי חנויות לתכשיטים או לפרטים עקרי ערך או למשרדים. שירותים לכספות על ידי מנעולנים יכולים להיות עקב תקלה בדלת או שכחת קוד שאז יש צורך לפרוץ את הכספת על מנת להוציא את תכולתה. בנוסף, ישנם שירותי לדלת הכספת כמו – שדרוג מנעול, תיקון מנגנון נעילה, שכפול מפתחות ועוד מגוון שירותים אחרים. 

צור קשר