מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעולן במרחבים

מנעולן במרחבים

לעיתים אנחנו נדרשים להזמין פורץ מנעולים ודלתות לצרכים שונים, הן כתוצאה מכך שהדלתות של הבית או המשרד אינן נפתחות כראוי, והן כתוצאה מכך שדלת הרכב לא נפתחת כמו שצריך. במקרים כאלה, מאחר ואין לנו אפשרות ואין זה הגיוני לקחת את הדלת לתיקון, אנחנו צריכים להזמין מומחה בפריצה ובתיקון דלתות או מנעולים, לשם כך נזמין כאמור פורץ מקצועי.

להבדיל ממקצועות רבים אחרים, פורץ מנעולים או מנעולן, צריך להיות בעל מאפיינים שונים וייחודים, אשר יאפשרו לו לעסוק בתחום באופן חוקי ומורשה. זאת בשל רגישותו הרבה של התחום בו הוא עוסק. הרי ברגע שיש לו אפשרות וידע לפרוץ דלתות של בתים, משרדים או כלי רכב, הרי שיש כוח רב והוא צריך לדעת כיצד להפעיל אותו באופן חוקי.

בחלק הבא של המאמר נציג נקודות ומאפיינים שונים אשר נדרשים מכל מנעולן במרחבים שונים בהם הוא פועל. לא משנה אם מדובר על מרחבים מצומצמים או רחבים.

מה צריך בשביל להיות מנעולן מקצועי

הכשרה מקצועית – כל פורץ מנעולים במרחבים חייב לעבור הכשרה מתאימה, חייב ללמוד את התחום, ולהכיר אותו לעומק. הן במובן הזה, שעליו לדעת כיצד לפרוץ מנעולים ודלתות בצורה מקצועית והן במובן הזה שעליו להתעדכן כל הזמן אודות מנעולים ושיטות חדשות לפריצה ותחזוקת מנעולים.

תעודת יושר – כל מנעולן במרחבים שונים חייב להחזיק בתעודת יושר מטעם המשטרה. תעודה זו מוכיחה שאין לו עבר פלילי. התעודה נדרש מאחר וניתנת לו אפשרות לפרוץ מנעולים ודלתות של מבני מגורים ומסחר. אם אין לו תעודת יושר, הרי שלא ניתן לסמוך עליו שהוא יפעל בצורה חוקית והוא עלול להשתמש בידע שעומד לרשותו לצורך פריצה או כל דבר.

אחריות – מנעולן חייב לספק אחריות מסוימת על עבודתו ללקוחותיו, הוא חייב לספק להם הסבר מלא מה בדיוק הוא הולך לעשות ומה הוא עשה בפועל, ובסוף העבודה הוא חייב לספק אחריות, כך שאם העבודה לא מתבצעת כראוי או שיש תקלה מסוימת, הוא יחזור לתקן אותה.

מנעולים ומפתחות חדשות – על כל מנעולן לספק מנעולים ואביזרים אחרים, חדשים לגמרי. לא ממוחזרים ולא משומשים. רק כך הוא יוכל לספק ללקוחות שלו בדיוק את מה שהם צריכים. 

צור קשר