מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעולן בלכיש

מנעולן בלכיש

כשאנשים חושבים על פריצה של דלת או פריצת מנעולים, הם בדרך כלל חושבים על מה שהם רואים בסרטים, דמויות אשר מנסות לפרוץ למקום באופן לא חוקי. אך כפי שכולנו יודעים, פורץ מנעולים זה מקצוע לכל דבר, ולמעשה הוא תחום מאוד פופולארי, ולו מהסיבה שבעולם המודרני, יש שימוש נרחב במנעולים מסוגים שונים ודרוש לנו מי שיכול לפרוץ אותם בשעת חירום או תקלה.

אך פורץ מנעולים בלכיש ובכל מקום אחר בארץ, לא רק מבצע פריצה של מנעולים מסוגים שונים אלא הוא מבצע שורה של עבודות שקשורות לדלתות, מפתחות וכן מנעולים, הן בבית, במשרד וברכב. כפי שנוכל לראות בהמשך המאמר, פורץ מנעולים מקצועי אמור להתמחות במגוון תחומים שקשורים לנושאים אלו, ובכך הוא משרת את קהל הלקוחות שלו. זה בדיוק מה שאבי המנעולן עושה כבר למעלה מ-20 שנה. הוא מתמחה בפריצת מנעולים מסוגים שונים, אך עושה גם עבודות שונות מעבר לכך.

לפני שנסביר בקצרה מה עושה פרוץ מנעולים, חשוב לומר, עבודת הפריצה היא חוקית לחלוטין, יש לפורץ מנעולים אישור לבצע זאת, וכל מנעולן חייב לשאת תעודת יושר מהמשטרה ותעודה שמוכיחה שהוא מנעולן בשביל שיוכל לבצע עבודות אלו מבלי להיעצר.

מה עושה פורץ מנעולים

מנעולן בלכיש ובכל אזור אחר בארץ, מתמחה ב-4 תחומים עיקריים:

פריצת מנעולים – כאן הכוונה לפריצה של מנעולים בדלתות חיצוניות ופנימיות של בית, דלתות משרד, חנות מפעל וכל מבנה מסחרי או תעשייתי, דלתות כלי רכב מסוגים שונים (מנעולנים מקצועיים ומנוסים מתמחים גם בפריצת דלתות של כלי רכב גרמניים שנחשבים הרבה יותר מסובכים מדלתות של כלי רכב אחרים), וכן דלתות של כספות וארונות מסוגים שונים.

החלפה ותיקון מנעולים – במקרה שיש מנעולים שבורים או תקולים, הרי שמנעולן מבצע תיקון שלהם ובמידת הצורך גם מחליף אותם.

שכפול מפתחות, קודנים ושלטים – מנעולנים מקצועניים, לא מסתפקים רק בעבודה עם מנעולים אלא גם בשכפול מפתחות לבית ולרכב, קודנים ושלטים לרכב ולחנייה, במידת הצורך.

תיקון דלתות – מדובר על תיקון ידיות, תיקון צילינדרים, מנעולי עילית וכל דבר שדורש תיקון בדלתות הכניסה לבית, למשרד או לכל מקום אחר. 

צור קשר