מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעולן בכסיפה

מנעולן בכסיפה - אבי המנעולן

אחד התחומים הבולטים בו מתעסק כל מנעולן, הוא פריצת כלי רכב. פריצה של דלת לרכב הוא לא דבר של מה בכך. מאחר ולהבדיל מדלת לבית, רכב של כלי רכב הוא חלק בלתי נפרד מהמערכת שמרכיבה אותו, ועל כן אם נגרם נזק לדלת, לא ניתן להשתמש בו עד שמתקנים או מחליפים את הדלת.

כמו כן, צריך לקחת בחשבון, שהדלת קשורה גם למערכת האזעקה של הרכב ולעיתים מערכת זו קשורה למחשב פנימי של הרכב, ועל כן כל דבר שנגרם לדלת עלול להשפיע על היכולת להשתמש ברכב. זו הסיבה שאם אתם מחפשים מנעולן בכסיפה או במקום אחר לפריצת כלי רכב, עליכם להזמין איש מקצוע שמכיר את התחום היטב, התמחה לא רק בפריצת מנעולים של כלי רכב אלא התמחה באופן ספציפי על כלי רכב כמו שלכם.

דוגמא טובה למנעולן כזה הוא אבי המנעולן, אשר מתעסק כבר למעלה מעשרים שנה בתחום של פריצת דלתות ומנעולים, וכן שכפול מפתחות לרכב, והוא יכול להיות האיש שלכם לפריצת דלת הרכב שלכם, אז אתם מוזמנים לפנות אליו. 

מתי תפנו לפורץ רכב

בדרך כלל, אנשים מזמינים פורץ מנעולים לצורך פריצת כלי רכב במגוון סיטואציות:

סיטואציה אחת היא כאשר המפתח נאבד או נגנב, ואין אפשרות לפתוח את הרכב.

סיטואציה אחרת מתרחשת בעיקר בכלי רכב ישנים, כשהמפתח נשאר בתוך הרכב והוא ננעל.

סיטואציה נוספת היא כששוכחים את הקוד לאזעקה והמערכת ננעלת. יש כמובן את הסיטואציה שנגרם נזק לדלת ולא ניתן לפתוח אותה. מצב כזה מוכר לנו, לצערנו, כשהרכב חוטף מכה באזור הדלת. אז פורץ מנעולים בכסיפה או בכל מקום אחר, יגיע עם הציוד המקצועי שלו בשביל לטפל בבעיה, הוא ינסר את הדלת, בשביל לפתוח אותה.

כמו שציינו, לא פעם דלתות של כלי רכב משולבים במערכות האזעקה והמחשב של הרכב, לכן יש לפעול בעדינות ובצורה מקצועית כשרוצים לפרוץ אותן. אחרת עלול להיגרם נזק לרכב ולא יהיה ניתן לעשות בו שימוש, ובוודאי שלא יהיה ניתן לנעול אותו לאחר מכן בצורה תקינה ובטוחה. 

צור קשר