מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעולן בגבעת שמואל

מנעולן בגבעת שמואל

וודאי לא מעט פעמים ראיתם את השכנים תקועים בחדר המדרגות מבלי יכולת להיכנס לביתם, אם זה בגלל שהם איבדו את המפתחות או שהדלת מכל סיבה לא נפתחת, אם זה בשל תקלה במנעול, המפתח התעקם, המפתח אינו מסתובב  או מגוון רב של תקלות כאלו ואחרות.

חשוב לציין כי תקלות אלו יכולות לקרות לכל אחד בכל זמן נתון, לכן חשוב תמיד לשמור באנשי הקשר בסלולר טלפון של מנעולן בגבעת שמואל, שכך תהיו בטוחים כי בכל רגע נתון יהיה לכם למי לפנות. מעבר לכך,

מנעולן בגבעת שמואל 24 שעות ביממה

יש כמה אופציות למנוע מראש מקרי חירום:

השאירו מפתח רזרבי אצל שכנים – אין יותר מבאס מלחזור לבייתה לאחר בילוי ולגלות כי מפתחות של הבית אבדו או נגנבו, כך שתמיד כדאי להשאיר מפתחות נוספים אצל שכנים או בני משפחה שמתגוררים באזור מגוריכם.

נכון שבמקרה והמפתחות אבדו או נגנבו עם התיק שלכם תמיד כדאי להחליף מנעול, כך שאם אדם ימצא את המפתח הוא לא יכנס לביתכם, אבל לפחות תוכלו להיכנס לביתכם באותו רגע. כמובן שבמידה ולא עשיתם זאת מראש תוכלו לפנות למנעולן בגבעת שמואל שיגיע לביתכם ויפרוץ את הדלת בצורה בטיחותית.

במקרה של תקלה בדלת טפלו בה במהירות האפשרית – דלת חורקת, מפתח שאינו פותח את הדלת בקלות – הם נקודה אדומה, שהרי הוא מצביע על בעיה מסוימת בדלת ובמידה ולא מטפלים בתקלה תוכלו להגיע בקלות למקרה חירום ואז הדלת לא תיפתח כלל. לכן, אם יש ספק- אין ספק ובמקרה של חשש לתקלה הזמינו מבעוד מועד מנעולנים בגבעת שמואל שיטפלו בתקלה, כך לא תגיעו למקרה חירום.

מגוון שירותים נוספים אצל מנעולן בגבעת שמואל

אצל מנעולנים תוכלו לקבל מגוון רב ל שירותים פרט לשירותי פריצה, אם זה התקנה של צילינדרים או מנעולים, שכפול מפתחות, תיקון מנעולים וצילינדרים יקרים, שירות פריצה או תיקון לכספת בעל מנגנון נעילה מתוחכם, קידוד שלטים, פריצה ותיקון מנגנוני נעילה של הרכב, פריצה ותיקון מנעולים מורכבים למפעלים ומחסנים, תיקון אביזרים של הדלת כמו – ידיות, צירים, פינים ועוד מגוון שירותים רבים הקשורים לדלת הבית או למנעולים. אם כך, בכל הקשור למנעול או לדלת הבית שלכם, מנעולן מקצוען – הוא הכתובת שלכם.

כיצד תוכלו למצוא מנעולנים בגבעת שמואל שיספקו לכם שירות אמין ומקצועי?

בחירת מנעולן מקצועי, היא משימה בעד עצמה, הרי לבל נשכח כי הוא זה שיספק לכם ביטחון רב ובכל הקשור לביטחון ולשקט הנפשי שלכם אין בכלל מקום לפשרות. לכן, בעת בחירת מנעולן בגבעת שמואל, גם אם מדובר במקרה חירום, תמיד כדאי להיעזר בחברים או מכרים שאולי יוכלו להמליץ לכם על מנעולן מקצועי, כזה שסיפק להם בעבר שירות אישי ומקצועי, אך כמובן גם גבה מחיר אטרקטיבי ולא מוזגם בגין השירות. 

צור קשר