מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעולן באשקלון

מנעולן באשקלון

המקום שהכי חשוב לנו ואשר נותן לנו הכי הרבה ביטחון ושקט נפשי, הוא הבית שלנו. לכן ישנה חשיבות גבוהה לכך שדלת הכניסה לבית תהיה מוגנת ונעולה על ידי מנעול איכותי ביותר, או אפילו כמה מנעולים טובים שיעניקו לנו את ההגנה הטובה ביותר.

כאשר חלילה המנעול או המפתח בבית אינו תקין, אנו חייבים באופן מידי מנעולן באשקלון אשר יגיע לפתור את הבעיה ולהחזיר לנו את השקט והביטחון בבית. מנעולן באשקלון יכול גם לסייע במקרים בהם איבדנו את המפתחות או אם חלילה שכחנו אותם.

מהם הדברים שצריך לדעת כאשר אנו זקוקים למנעולן

כמובן שאיננו זקוקים באופן קבוע לשירותים של מנעולנים, ולכן קרוב לוודאי שלא יהיה ברשותנו איש קשר מוכר של מנעולן באשקלון. לכן כדי לקבל שירות ממנעולן אמין ומקצועי, חשוב לדעת כמה דברים לפני שאנו מזמינים מנעולן.

דבר ראשון הוא זמינות של המנעולן, ברגע שאנו עומדים חסרי אונים מול דלת נעולה ללא מפתח או עם מפתח שבור או כל בעיה אחרת שבגינה איננו יכולים להיכנס או לצאת מן הבית, אנו חייבים מנעולן שיגיע באופן הכי מהיר שיש על מנת שנמשיך את שגרת היום שלנו. ישנם מנעולנים שעובדים עשרים וארבע שעות ביממה.

דבר נוסף שחשוב הוא מנעולן מקצועי שייתן לכם פתרון מתאים, אם צריך להחליף את כל הצילינדר או רק להחליף חלקים או לתקן, ושלא יגרום לכם להוצאות כספיות מיותרות, כי גם כך תקלה במנעול היא לא דבר צפוי ובטח לא תכננתם הוצאה כספית כרגע. כמובן שהמנעולן חייב להיות איש מקצוע אמין במיוחד, הרי מפתחות הן דבר אישי ביותר, ואנו צריכים לוודא שלא ייעשה שימוש שלילי במנעולים או במפתחות.

סוגי שירותים של מנעולנים

מנעולן באשקלון מטפל במקרים שונים של תקלות, ולא רק. ישנם מקרים בהם יש צורך במנעולן להתקנות חדשות כמו למשל כאשר עוברים לבית חדש, או דירה יד שניה, אנו רוצים שיהיו לנו מפתחות חדשים שלא היו בשימוש קודם אצל אף אחד. לפעמים צריך מספר עותקים של מפתחות לשאר בני הבית.

ישנם מקרים בהם מחליפים את הדלתות ורוכשים דלתות חדשות ורוצים להחליף את כל המנעולים למנעולים חדשים ואיכותיים יותר ולא להישאר עם המפתחות הסטנדרטיים שמגיעים עם הדלתות.

סוגי מנעולים

כיום תוכלו למצוא סוגים רבים של מנעולים, מהפשוטים ביותר ועד המשוכללים והמורכבים ביותר. כמובן שהמחיר הוא בהתאם, וגם האיכות. ישנם מנעולים של רב בריח אשר נועלים את הדלת מארבעת הצדדים. ישנם מנעולים מכאניים וישנם מנעולים הידראוליים, מנעולים אלקטרוניים ועוד.

ניתן לשלב בדלת אחת שני סוגים של מערכות מנעולים, או מערכת נעילה אחת מורכבת ועוד אחת פשוטה יותר. מומלץ לברר עם מנעולן באשקלון אשר מתמחה בכל סוגי המנעולים, והוא יוכל להתאים לכם את המנעול הטוב ביותר עבורכם ובתקציב שלכם. 

צור קשר