מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעולן באשכול

מנעולן באשכול - אבי המנעולן

בדרך כלל כשאנשים חושבים על פורץ מנעולים, הם חושבים על דמויות שמגיעות אל דלת של בית, משרד או רכב, ופורצים אותה כמו בסרט, בעזרת חוט מתכת או כרטיס מגנטי. אך החיים קצת יותר מורכבים ועבודתו של פורץ מנעולים באשכול כזה או אחר, היא הרבה יותר מסובכת ומורכבת.

פורץ מנעולים אחראי, בגדול, לכך שיהיה ניתן לפתוח את הדלת בכל מחיר. זו יכולה להיות דלת פלדלת, עץ, מתכת או ברזל, דלת של מבנה, רכב, ארון או כספת, דלת ציר או דלת הזזה. לא משנה אילו מנעולים נמצאים בדלת וכמה צילינדרים יש לה, הרי שפורץ מנעולים אמור לדעת כיצד לטפל בה.

במסגרת לימודיו של מנעולן באשכול ובכל מקום אחר, הוא מקבל כלים מעשיים כיצד להתמודד עם שורה של דלתות ומנעולים, כך שהוא יוכל לפרוץ אותן בצורה קלה ונוחה. מן הסתם, המטרה היא בסופו של דבר, לא רק שהדלת תיפתח, אלא שלא ייגרם שום נזק למבנה ושהדלת תכיל מנעול חזק שיהיה ניתן לנעול ובכך יהיה ניתן לשמור שהמקום, הרכב או הארון, יהיו מוגנים מפני כניסה או פריצה של זרים.

מה פורץ מנעולים לומד לעשות

פורץ מנעולים באשכול וביישובים אחרים לומד במסגרת לימודיו מגוון רחב של נושאים. לצורך הדוגמא שלנו ניקח מנעולן בדמותו של אבי כהן, בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום, למד לבצע שורה של דברים במסגרת לימודיו, אותם הוא כמובן מיישם במסגרת עבודתו אצל לקוחותיו השונים.

  • ראשית, אבי למד כיצד לעבוד עם דוגמות של מנעולים שונים, מנעולי צילינדר, צירופים, ביומטרי, אלקטרוני, מגנטי, לשונית, עליון ותחתון. כל אחד מהמנעולים עובד כמובן בצורה שונה ונמצא על מגוון של דלתות.
  • שנית, הוא למד כיצד לעבוד עם מגוון של דלתות, החל מדלתות פלדה, ברזל, עץ, מתכת ועוד.
  • שלוש, במסגרת לימודיו הוא למד כיצד לתקן מנעולים, הן בשביל להחזיר אותם לתפקוד מלא במידת הצורך והן בשביל שיהיה ניתן להחליף אותם במנעולים חדישים יותר.
  • ארבע, במסגרת לימודי מנעולנות, לומדים גם כיצד לשכפל מפתחות, שלטים וקודנים מסוגים שונים.

חשוב לציין, לא מספיק ללמוד מנעולנות אלא צריך לעבור גם הכשרות שונות במהלך הזמן, וכן, בין השאר להיות מעודכנים בכל מה שחדש בתחום

 

צור קשר