מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מנעולן באור יהודה

מנעולן באור יהודה - שירות 24 שעות ביממה

הביטחון שלנו בבית הוא בדרך כלל הדבר שהכי חשוב לנו ולמשפחה שלנו. ולכן, הדבר הראשון שצריך להיות בבית הוא דלת בטוחה, עם מנעול או כמה מנעולים טובים שנותנים לנו הגנה וביטחון. כאשר אתם מגלים תקלה במנעול, או שחלילה המנעול נשבר או אינו עובד, התיקון שהנכם זקוקים לו אמור להיות באופן מיידי. בואו נראה מה כדאי לדעת במקרה ואנו זקוקים לשירות של מנעולן באור יהודה.

הדבר הראשון שעושים בעת תקלה במנעול

כנראה שלרובנו אין איש קשר קבוע שהוא מנעולן. אז מה עושים כאשר ישנה תקלה במנעול ואנו זקוקים למנעולן באופן מיידי?

הרי כאשר ישנה תקלה, איננו יכולים להרשות לעצמנו להישאר אפילו רגע אחד ללא הביטחון של דלת נעולה היטב, או אם חלילה הדלת ננעלה ואינה נפתחת ואנו נשארים מחוץ לבית, או בפנים ללא יכולת להיכנס או לצאת, תוכלו ליצור קשר עם מנעולן באור יהודה אשר נותנן מענה בשעת חירום ויהיה זמין עבורכם עשרים וארבע שעות ביממה.

בחירה נכונה של מנעולן

מכיוון שאיננו משתמשים בשירות מנעולנים באופן קבוע, לרוב איננו יודעים כיצד לבחור את המנעולן הנכון והטוב ביותר עבורנו. ולכן ישנם מספר דברים שחשוב לדעת כאשר יש צורך בהזמנת מנעולן לביתכם. הדבר הבסיסי ביותר הוא כמובן שירות מקצועי. יש צורך במנעולן שיודע לסדר כל תקלה, ושלא יתעכב בגלל חוסר ידע או חלקים שחסרים לו במקום.

כפי שכבר ציינו קודם, המנעול בבית הוא אחד הדברים הבטוחים ביותר עבורנו ולכן העבודה צריכה להיות מקצועית ביותר ושלא תוביל אותנו לעוד תקלות חלילה.

מנעולן באור יהודה 24 שעות ביממה!

חשיבות הזמינות של המנעולן

מלבד המקצועיות של מנעולן באור יהודה, יש חשיבות גם למהירות השירות. לפעמים הזמן הוא קריטי, אם אתם ממהרים לפגישה בעבודה, או להוציא ילדים מהגן, יציאה ללימודים, או אם חזרתם בשעה מאוחרת לביתכם ונתקלתם במנעול שבור ואין ביכולתכם להיכנס הביתה, הדבר האחרון שהייתם רוצים הוא להמתין שעות ארוכות בחדר המדרגות. ולכן חשוב להזמין מנעולן שיהיה מחויב לזמנים ויגיע אליכם במהירות האפשרית.

מחירי החלפה או תיקון מנעולים

כמובן שיש צורך לברר מחירים לפני שאתם מזמינים מנעולן באור יהודה. מנעולנים באור יהודה נותנים שירותי פריצה והחלפת מנעולים, והמחירים משתנים מאחד לשני. הפערים במחיר יכולים להיות מאד משמעותיים עבורכם ולכן חשוב גם על זה לדבר בטלפון בעת הזמנת המנעולן.

חשוב לברר עד כמה יכול להגיע המחיר, כי הרי אין לדעת מה באמת קרה במנעול והאם צריך גם להחליף חלקים או רק לתקן בעיה שישנה במנעול. אל תתביישו לשאול מחירי חלקים והאם מדובר בחלקים מקוריים. תמיד כדאי לקנות חלקים מקוריים של היצרן הטוב ביותר. אך גם חלקים שאינם מקוריים יכולים להיות באיכות טובה מאד. העיקר שתבקשו לקבל תעודת אחריות גם על התיקון וגם על החלקים שהוחלפו. 

צור קשר