מנעולן באישור משטרת ישראל
צור קשר

מילון מנעולים

מנעולים – מילון מונחים

מנעולים, אותן מערכות קטנות אשר נראות לנו כל כך בסיסיות אך  משרתות אותנו לצרכים המרכזיים ביותר בחיינו, הצורך בביטחון והידע שאף גורם זר לא יוכל להכנס בקלות אל השטח הפרטי שלנו בין אם מדובר בבית ובין אם מדובר בבית עסק. בשוק המנעולנות, תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי מנעולים ומערכות אבטחה, כדי לא להעמיס יתר על מידה נדגום את המנעולים הנפוצים והרווחים ביותר הקיים בתחום.

צילינדר זה לא רק במשקפיים...

מושג שאנחנו שומעים כל כך הרבה, אך לא יודעים בדיוק כיצד להסביר אותו. צילינדר הוא אינו תוספת כלשהי למנעול, כפי שרובים נוטים ותועים לחשוב אלא מתפקד כסוג של מנעול. מנעול זה, ממוקם בראש רשימת המושגים ולא בכדי. מדובר באחד המוצרים המוערכים והבטיחותיים ביותר. מנעול צילינדר הוא המנעול המומלץ ביותר כיום הן בקרב מנעולן מקצועי והן בקרב כוחות הביטחון. במוסדות ביטחוניים רבים, ניתן למצוא אך ורק מנעולים מסוג צילינדר, לפחות בדלתות המסווגות והראשיות.

מנעול הצילינדר, הוא אחד המנעולים החזקים ביותר כיום ונבחרים על ידי הלקוחות הפרטיים, העסקיים והמוסדיים כמנעול הבטיחותי והבטוח ביותר. למידע נוסף אודות סוגי צילינדרים

מנעול להחלפה

מנעול עליון – אך ורק כתוספת

מנעול עליון, ממש כשמו, הוא מנעול הממוקם בחלקה העליון של הדלת. מנעול זה יכול גם הוא להיות מסוג צילינדר, אך בדרך כלל מומלץ להתקנה כמנעול נלווה. מנעול זה מיועד לצורכי שדרוג האבטחה.

פורצים העומדים אל מול שתי דלתות כאשר על האחת יותר ממנעול אחד לפרוץ יבחרו בדרך כלל באופציה הפשוטה והפחות מורכבת. מנעול עליון לדלת, הוא אמצע אבטחה נוסף עבור ילדים אשר מגיעים אל גובה המנעול הראשי ומסוגלים לפתוח את הדלת. המנעול העליון, ימנע מהדלת להיפתח ומהפספוס לצאת החוצה.

זהירות ילדים בבית....

לא פעם קרו וקורים מקרים, בהם הילד נעלם מן הבית ועד שההורים הבחינו בכך הדלת היתה פתוחה והילדון משוטט בשכונה או מסוכן יותר, ברחובות העיר. מנעול עליון עונה על צורכי האבטחה והבטיחות באופן אפקטיבי  הרבה יותר, אך על פי אנשי המקצוע אין להסתמך אך ורק עליהם ולהיעזר בהם כמנעולים משלימים.

מנעול חבוי – מושג חובה לכל הורה

אחד הפיתוחים החדשניים בתחום המנעולנות, הוא המנעול החבוי. מנעול חבוי מתאים כרגע לדלתות הזזה וחלונות. מנעולים חבויים לדלתות כניסה, עדיין אינם נמצאים בפיתוח. אך הבטיחות בפני ילדים שובבים, ההופכת לדרישה בעקבות המודעות הגוברת בדבר הסכנות בעקבות תאונות בבית, מוכיחה את עצמה וכעת ניתן למנוע מקרים רבים של היתפסות אצבעות בדלתות פנים וחלונות או תאונות נפילה.

מנעולים חבויים, נמצאים בצד הפנימי של הדלת או החלון דבר המקשה על פריצה חיצונית אל הבית ותאונות בקרב ילדים קטנים. אין ספק, כי המנעולים ופתרונות האבטחה הכביכול פשוטים הללו עשויים לעזור לנו בשימוש נכון ובהתאמה נכונה ויכולים לתפקד כאמצעי הבטיחות הטוב ביותר, כנגד פולשים חיצוניים ושמירה על שלומם של בני הבית.

יש לכם שאלות? מעוניינים לשדרג את אפשרויות האבטחה אצלכם בבית או בבית העסק? צרו קשר עוד היום לקבלת שירותי מנעולן מקצועיים.

צור קשר